PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453958}

Kobiety pragną bardziej

He's Just Not That Into You
6,6 96 521
ocen
6,6 10 1 96521
5,5 11
ocen krytyków
Kobiety pragną bardziej
powrót do forum filmu Kobiety pragną bardziej

moje wnioski po obejrzeniu filmu. Ogólnie całkiem dobry. :) Chyba że to zasługa wina. ;)

A tak w ogóle, mam nadzieję, że też jestem wyjątkiem. ;P

etta

Wniosek taki, że lepiej być facetem.

ocenił(a) film na 8
GodFella

ale to nie znaczy, że wygrywasz. nikt cię nie zrani ani nie wyjdziesz na głupka, ale też nigdy się nie zakochasz! i będziesz samotny!

ocenił(a) film na 6
GodFella

Na pewno łatwiej. Ale czy lepiej..? ;P

etta

Ani nie łatwo być kobietą ano mężczyzną.Prze***ane jest być człowiekiem!!!

GodFella

Sorry, wole być kobieta.I współczuje facetom że musicie z nami wytrzymywać...

ocenił(a) film na 8
etta

nie dowiedziałam się niczego czego bym nie wiedziała ale bardzo przyjemnie spędziłam czas ponieważ film jest lekki, łatwy i przyjemny właśnie
Kobiety weźcie się za siebie a nie zwalajcie winy za swoje nieudane życie na facetów. Matki nawkładały Wam do głów stereotypów i żadna nie umie sama myśleć. Film jest fajny i pokazuje prawdę o ludziach a w szczególności o kobietach. Ja nie współczuję facetom bo sami są sobie winni. Nikt nic nie musi.
Ludzie poczytajcie polskie przysłowia czy powiedzenia: każdy jest kowalem swojego losu, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, nie rób tego komuś co tobie nie miłe, jak sobie pościelesz... itd.
Jedno jest pewne: jedyną osobą, która będzie ze mną do końca życia na pewno jestem JA!
Pozdrawiam Panie i Panów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones