PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453958}

Kobiety pragną bardziej

He's Just Not That Into You
6,6 96 521
ocen
6,6 10 1 96521
5,5 11
ocen krytyków
Kobiety pragną bardziej
powrót do forum filmu Kobiety pragną bardziej

Nic nadzwyczajnego

ocenił(a) film na 3

Dramat ,obyczajowy, cyniczny ,szablonowy , ponury .Komedii w tym raczej nie widzę , ale to już kwestia co kogo śmieszy.Dotrwałam do końca choć muszę przyznać że po godzinie kusiło mnie żeby przestać oglądać ;-) Dla kogoś kto spodziewa się lekkiej komedii z nutką romantyzmu nie będzie fajny. Końcówka ku mojemu zaskoczeniu dość pogodna.

ocenił(a) film na 3
tufik89

Dla mnie gniot, ale takie są wszystkie amerykanskie komedie romantyczne, chociaż szczerze powiedziawszy to ostatnie produkcje sa nawet gorsze. Drażni mnie Scarlett Johansonn która zwykle gra cycatą tępą łychę, która się wdzięczy. Najlepiej wypadła J. Connelly , ktora zawyżała poziom aktorski dlatego nie pasowała do reszty towarzystwa. Bradley Cooper jak zwykle zabójczy :D, nawet Ben Affleck fajnie wygladał ale był taki słodkim pantoflem że aż żal. J. Aniston zgrała starzejącą się nudziarę. Ehh..sory za tony zgorzkniałych słów ale jestem zawiedziona..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones