PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453958}

Kobiety pragną bardziej

He's Just Not That Into You
6,6 96 499
ocen
6,6 10 1 96499
5,5 11
ocen krytyków
Kobiety pragną bardziej
powrót do forum filmu Kobiety pragną bardziej

Piszę jako facet - jakby wszystkie komedie romantyczne wyglądały tak jak ta, to zdecydowanie częściej bym się dawał namawiać na wyjście na nie do kina. Jak dla mnie totalna rewelacja [!]

ocenił(a) film na 7
megoznik

jak na "polskie" warunki to i tak wysoka nota. Zazwyczaj Polscy forumowicze wszystko i wszystkich mocno krytykują , a noty filmów nawet tych doskonałych są mocno zaniżone... n8/10 ale cóż , taka mentalność, natomiast co do filmu to zgadzam się, że bardzo fajny i całkiem mądry w przekazie. Prawie 8/10 gdyby nie trochę za bardzo amerykańskie happyendy . Natomiast 7/10 daję pełna gębą

ocenił(a) film na 6
OmniModo

Film faktycznie z przekazem, nie cukierkowy co daje duży plus ale myślę, że niskie oceny są podyktowanie tym, ze jest chyba trochę nudnawy. Nie wiem ciężko mi to określić..mimo fajnej i mądrej tematyki nie wciągnął mnie do końca.

ocenił(a) film na 7
megoznik

Miło, że jakiś Pan tak dobrze wypowiedział się o tym filmie. Też uważam, że jest udany, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że to najlepsza komedia romantyczna jaką widziałam ! :)
Film bardzo mądrym, życiowy, a przy tym zabawny. Zdecydowanie polecam!

megoznik

jeszcze nie obejrzałem, ale może to po prostu dramat, ew. komedio-dramat, co wszystko by tłumaczyło :)

megoznik

Wg mnie to nie do końca komedia romantyczna. Schemat trochę się różni od klasycznego. Uważam, że na komedii należałoby się trochę pośmiać, a tutaj tak wiało nudą, że połowę przespałam, a drugą wyłączyłam...

ocenił(a) film na 8
milka421

Ten film nie jest typową komedią romantyczną, więc też nie uważam, żeby trzeba było oczekiwac od niego ciągłych powodów do śmiechu. To nie jest jednak równoznaczne z tym, że jest nudny, bo ciekawe nie są jedynie głupawe gagi- myśląc tak, wszystkie dramaty, obyczajowe i inne musiałyby byc nudne...

MondegreenM

Nie wszystkie dramaty itd. muszą być nudne, mówię konkretnie o tym, jednym filmie. I nie tylko gagi muszą być ciekawe, również postaci czy sytuacje mogłyby. I mimo, że zgadzamy się w kwestii iż nie jest to typowa komedia romantyczna podtrzymuje moje zdanie, że komedia, nawet romantyczna powinna bawić, gdyż jest komedią.

ocenił(a) film na 9
milka421

Ja się zgadzam i właśnie bardzo mnie bawił ten cały humor sytuacyjny, przewrotność losu, postacie zachowywały się bardzo realistyczne, bez niepotrzebnego słodzenia, sytuacje z życia wzięte, ciężkie decyzje, nieoczekiwane zwroty akcji. Do tego świetna obsada, a np. motyw z Goodwin to mnie miażdżył na bieżąco ;>>

ocenił(a) film na 8
megoznik

Mam podobne zdanie!

Czerwo_3

Ja nie lubię typowych komedii romantycznych, dlatego ten film bardzo mi się spodobał i wcale mnie nie nudził. Kwalifikacja filmu jako dramat i komedia, to lekkie niezdecydowanie ;p W każdym razie ja nie oczekiwałam śmiesznych gagów, więc nie zawiodłam się, a wręcz miło zaskoczyłam ;)

ocenił(a) film na 7
Weronekk

Warto obejrzeć choćby dla głównego wątku z Gigi i scen z rewelacyjną Scarlett Johansson :), w sam raz na luźny piątkowy wieczór na niewybrednych widzów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones