PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453958}

Kobiety pragną bardziej

He's Just Not That Into You
6,6 97 tys. ocen
6,6 10 1 97084
5,4 13 krytyków
Kobiety pragną bardziej
powrót do forum filmu Kobiety pragną bardziej

właśnie wróciłam z pokazu przedpremierowego i jestem rozczarowana :(
spodziewałam się zabawnej, inteligentnej komedii w dobrym stylu, a dostałam przeciętny film, w którym powtarzane są "życiowe prawdy" - że meżczyźni to złe i kłamliwe istoty, a kobiety biedne skrzywdzone przez nich dusze.o tym naprawdę nie trzeba kręcić filmów, bo wszyscy to wiedzą ;););) film dłuuugi, dość chaotyczny, niespójny, jakiś taki ... przegadany. w zasadzie o niczym.owszem, było kilka zabawnych scen i śmiesznych dialogów, ale wg mnie to troszkę za mało żeby uratować 2godzinny film, który jest wręcz naszpikowany hollywodzkimi "gwiazdami". w efekcie chyba najlepiej wypadli Ci najmniej znani aktorzy Ginnifer Goodwin (Gigi) i Justin Long (Alex)...
spodziewałam się czegoś lepszego, zarówno jeśli chodzi o scenariusz, jak i aktorstwo

ocenił(a) film na 7
marequita

A mnie ten film pozytywnie zaskoczył. Spodziwałam się przeciętnej komedii romantycznej, jakich wiele, a tymczasem film jest naprawdę zabawny, uroczy i gwarantuje dobrą zabawę przez 2h, aktorzy są przekonujący, mimo że nie trawię Afflecka i Aniston, jakoś bardzo mnie ta para nie drażniła. Uważam, że to idealna propozycja na zbliżające się Walentynki.

ocenił(a) film na 9
miss_russ

ja również jestem bardzo mile zaskoczona. naprawdę, dawno nie bawiłam się tak dobrze w kinie :)
film, a raczej sytuacje, które widziamy, chwilami dobijają a tym samym rozśmieszają swoją prawdziwością. nie przepadam za komediami romantycznymi, ale ta była naprawdę dobra :)