PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161892}

Kobiety

The Women
5,6 14 733
oceny
5,6 10 1 14733
3,7 3
oceny krytyków
Kobiety
powrót do forum filmu Kobiety

dla mnie ten film ma 9/10., a chciałem dać dyszke! mimo, że jestem facetem i na codzień kręcą mnie raczej filmy typu "RiS" (ruchanie i strzelanie) albo dobre horrory/thrillery czy inne sensacje, to przy kobietach wymiękłem. Po pierwsze zaśmiewałem się do łez z tekstów rzucanych przez bohaterki "Vault? Vault.", "The spritzer girl? No way!" czy "Nobody hates Sacks". Po drugie ZAKOCHAŁEM SIĘ w grze J.P.S, która jest tu po prostu genialna. Po trzecie film wydał mi się niezwykle ciekawym studium kobiecej psychiki i w końcu po czwarte Z PRZYJEMNOŚCIĄ OGLĄDAŁO SIĘ TEN FILM O FACETACH, bo właśnie o nich on tak naprawdę jest. G.E.N.I.A.L.N.Y!

ocenił(a) film na 6
Blacha86

no nie wiem... ja spodziewałam się czegoś więcej po tym filmie a był nudny jak flaki z olejem. i wątpię, żebyś po obejrzeniu tego filmu potrafił już rozszyfrować każdą kobietę...

ocenił(a) film na 9
Sol

oczywiscie, że nie, napisałem to z przymróżeniem oka;). a czego więcej się spodziewałaś? ja myślałem że film będzie nudny a wciągnął mnie na maxa, tak, że musiałem zarwać jeden wykład i ćwiczenia na drugi dzień, bo sen przede wszystkim, a trzeba było odespać nocny seans;)

ocenił(a) film na 7
Blacha86

No i racja, mimo że w filmie głównymi bohaterkami są kobiety to film jest o mężczyznach :)))))
Mi się film również podobał, zresztą Meg Ryan jest dla mnie mentorem:]. Uwielbiam ją, wszystkie filmy jakie oglądnęłam podobały mi się mniej lub bardziej. Kocham jej twarz i nic tego nie zmieni :D nawet zabiegi których się poddaje, ba, których poddaje się każda kobieta, która chce się sobie lub innym podobać. To jest wielka odwaga poddam się tym torturom :D. Zresztą irytuje mnie kiedy ludzie mieszają życie prywatne z życiem aktorskim chociażby. To tak śmierdzi zawiścią ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones