PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161892}

Kobiety

The Women
5,6 14 733
oceny
5,6 10 1 14733
3,7 3
oceny krytyków
Kobiety
powrót do forum filmu Kobiety

reklamują to jako odpowiedź na nasze 'lejdis' co jest po prostu śmieszne... przecież lejdis to boski film..a tutaj to beznadzieja w porównaniu..

ocenił(a) film na 8
14onna

"Lejdis" to boski film? To jest beznadzieja? Skąd Ty urwałaś dziewczyno. Reżyserzy Lejdis mogą jedynie czyścić buty tym "Kobietom". Film przezabawny, ironiczny, wciągający jak diabli, a na dodatek mojący w sobie to coś, dzięki czemu wyrasta ponad przeciętność. I powinnyście być wdzieczne za ukazanie was w tym filmie w taki a nie inny sposób, bo to jest dla was komplement.

ocenił(a) film na 5
Heartbreaker

W kobietach zaśmiałem się tylko raz, w scenie porodu i to za sprawą Jady Pinkett. Ogólnie film średni i mało wciągający. Spodziewałem się czegoś zupełnie innego. Tyle świetnych aktorek udało się zebrać na planie ale i tak nic z tego dobrego nie wyszło. Typowy film o babskiej przyjaźni. Lubie takie filmy ale ten jest w większości po prostu nudny. Jedyny plus to właśnie rola Jady Pinkett Smith a to przecież w gruncie rzeczy tylko epizod. Więc wiecej niz 5/10 nie moge dac. W Lejdis wiecej komedii, w Kobietach wiecej dramatu raczej.

ocenił(a) film na 5
14onna

w przeciwieństwie do lejdis ten film był rzeczywiście tylko i wyłącznie o kobietach! poza maleństwem na końcu w filmie nie wystąpił ŻADEN facet i fajnie bo o to w tego typu filmie chodzi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones