PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470457}

Kocham Cię, Beth Cooper

I Love You, Beth Cooper
5,7 22 519
ocen
5,7 10 1 22519
3,3 3
oceny krytyków
Kocham Cię, Beth Cooper
powrót do forum filmu Kocham Cię, Beth Cooper

Skąd tutaj tyle pochlebnych opinii? Toż to kompletne dno i nieporozumienie. Nie ma nawet sensu oglądać tego ,,filmu" - wystarczy przeskanować go na podglądzie i wszystko jasne :D Gra aktorska (można o czymś takim tutaj mówić?) beznadzieja, scenariusz - a niby o czym to? Kaszana jakich mało.

ocenił(a) film na 9
Daniel8919

Można wiedzieć czego oczekiwałeś po takim filmie (komedia) ? To film na niedzielne popołudnie do pośmiania się z przyjaciółmi i na pewno na 1 nie zasługuje - choć to tylko twoja opinia...

ocenił(a) film na 1
aksus

czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego niby miałbym w niedzielne popołudnie z przyjaciółmi oglądać jakiegoś gniota? Co to? Niedzielne popołudnie niby warte jest marnowania i nie można obejrzeć czegoś dużo lepszego? Uwierz, że jest na tyle dużo filmów, że zabraknie Ci czasu na obejrzenie wszystkich tych wartościowych, więc nie mam zamiaru marnować czasu na jakiś mało ciekawy, mało śmieszny film.

ocenił(a) film na 2
aksus

Jest wiele świetnych komedii idealnych na niedzielne popołudnie, ale na pewno, nie to. Litości... aktorzy, humor, fabuła (?!) poniżej jakiegokolwiek poziomu. Jeden z gorszych filmów, jakie widziałam.

ocenił(a) film na 1
Daniel8919

AMEN BRO

ocenił(a) film na 7
Daniel8919

Gra aktorska akurat była na poziomie :) Rozumiem, że komuś może się nie podobać film, ale nie można za jednym zamachem krytykować wszystkiego w czambuł.

ocenił(a) film na 1
Ahmed_1

Rzeczywiście - rola w takiej produkcji wymaga wyjątkowych aktorskich zdolności :))

ocenił(a) film na 1
Daniel8919

Po prostu kolejna dłuższa reklama prezerwatyw i wbijanie dzieciom do głowy, że nie przelecieć czegokolwiek w liceum to największa tragedia w życiu jaka może cie spotkać.

saveferris

To jest komedia, a nie film z przesłaniem, z tego masz się śmiać, a nie potem patrzeć na swój marny żywot, dzisiejsi filozofowie mnie rozbrajają...

Daniel8919

Film nie jest kolejną mielonką w stylu "American Pie"(dla niektórych arcydzieło!)."I love you,Beth Cooper" mówi nam,że życie przemija,spier...la z każdym dniem i trzeba z niego korzystać.Mówi nam,że powierzchowne bycie "cool" jest ułudą i ściemą,wartości ludzkie są ważniejsze od napinania mięśni dupy.Może nie jest suuuper głęboki i z meega przesłaniem ale dając mu ocenę 1 położyłeś ten film tuż obok papki "Kac Wawa" co świadczy tylko i wyłącznie o tobie.Żal mi takich ludzi jak ty.Tyle w temacie.Mucho gracias.

ocenił(a) film na 1
NastyMosquito

Mi natomiast żal takich ludzi jak Ty, którzy obrażają innych, jeżeli mają inne zdanie niż Ty. Cieszę się niezmiernie, że potrafiłeś w tej klasy filmie znaleźć tak głębokie przesłanie. Tyle w temacie. Nie skomentuję Twojego kolejnego posta, żeby nie robić Ci przykrości. Nie obrażaj ludzi!

Daniel8919

W którym momencie cię obraziłem?Masz jakieś kompleksy stary...?

użytkownik usunięty
Daniel8919

Jedyna słuszna ocena to 1.

ocenił(a) film na 2
Daniel8919

Daję 2 bo są jeszcze gorsze filmy.

ocenił(a) film na 7
Daniel8919

Jak można mówić o takim filmie dno? Dobry troll...

Daniel8919

Powiem ci tak gościu, są tacy co się im ten film podoba może nawet bardzo podoba i chcą go oglądać i są tacy co się im nie podoba np: ty nie podoba ci się to zostaw opinię o tym filmie dla siebie a nie wyjeżdżają z z taką głupią gadką bo tych co im się podoba nie obchodzi zdanie takich jak ty

ocenił(a) film na 1
Szymon_Z2

"Powiem ci tak gościu": naucz się zasad poprawnej pisowni i dopiero później wyrażaj jakiekolwiek zdanie w formie pisemnej w przestrzeni publicznej.
Portal filmweb został stworzony po to, aby swoje zdanie o filmach mogły wyrażać osoby, którym się jakiś film podobał, jak również osoby, które bardzo źle go oceniają. Należy pamiętać, że na podstawie komentarzy decyduje się niejednokrotnie o tym, czy warto poświęcić około półtorej godziny czasu na obejrzenie jakiegoś filmu. Gdy czytam komentarze - zarówno pozytywne, jak i negatywne - potrafię z dużą dozą prawdopodobieństwa określić, czy mi się dany film spodoba, czy nie. Pozdrawiam.

Daniel8919

Też miałem nadzieje na temat jak "Stań przy mnie" filmu z 1986 roku ( opuszczenia swojej miejscowości i pójścia na studia do większego miasta) a ten film to totalna kicha, pełno podtekstów seksualnych, ten burak z długim nosem, wątek homoseksualizmu, nuda !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones