PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457332}

Kocham cię od tak dawna

Il y a longtemps que je t'aime
7,5 4 509
ocen
7,5 10 1 4509
7,5 2
oceny krytyków
Kocham cię od tak dawna
powrót do forum filmu Kocham cię od tak dawna

Warto obejrzeć chociażby z wyżej wymienionego powodu. Choć zalet jest znacznie więcej
np. bardzo dobry scenariusz i dialogi oraz świetna, przyciągająca muzyka.
Ps. Pytanie: czy ktoś może wie, gdzie można kupić ścieżkę dźwiękową do tego filmu?
Film świetny.
Ocena końcowa 8,5 chilli prawie 9.
Polecam.

dajmian

Film można polecić wyłącznie osobom, które lubią kino minimalistyczne, skrajnie proste, ale zarazem trudne w odbiorze. Kino typowo europejskie (w dosłownym - dla wielu negatywnym znaczeniu). Nie jest to kino próbujące być rozrywką dla widza. Komerchą w żaden sposób. Tak ten film określają jego fani.

Jeśli ktoś jest w stanie unieść bardzo duży ciężar tego bardzo prostego filmu oznaczający totalny brak rozrywki z oglądania (typowej dla większości filmów hollywoodzkich), to można mu ten film polecić. Pozostali widzowie raczej nie polubią tego filmu. Ja niestety nie jestem na takim etapie, czy też nie posiadam takich doświadczeń życiowych (może i lepiej) by mógł mnie ten film zainteresować.

ocenił(a) film na 8
krzysyek

Dzięki za fajną, konstruktywną opinię:-) Pozdro

ocenił(a) film na 8
krzysyek

Popieram Cię w całej rozciągłości. Każdy, kto przeżył "więzienie" i próbował wrócić do normalnego życia - zrozumie. Pisząc więzienie mam na myśli niemoc, strach, poczucie winy, chorobę, izolację, małżeństwo... itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones