plakat filmu Kochanie, oto Indie

Kochanie, oto Indie

Oh Darling! Yeh Hai India
4,8 247
ocen
4,8 10 1 247
136
chce zobaczyć
{"type":"film","id":172019,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kochanie%2C+oto+Indie-1995-172019/tv","text":"W TV"}]}
Kochanie, oto Indie
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Don Quichote (Amrish Puri) jest bombajskim gangsterem, który marzy o przejęciu kontroli nad całymi Indiami, po to by móc następnie sprzedać je na odpowiednio nagłośnionej aukcji. W tym celu rekrutuje pięciu mężczyzn - wszystkich pododnych do prezydenta - którzy przechodzą morderczy trening. Po jego skończeniu Don Quixote wybiera jednego -Don Quichote (Amrish Puri) jest bombajskim gangsterem, który marzy o przejęciu kontroli nad całymi Indiami, po to by móc następnie sprzedać je na odpowiednio nagłośnionej aukcji. W tym celu rekrutuje pięciu mężczyzn - wszystkich pododnych do prezydenta - którzy przechodzą morderczy trening. Po jego skończeniu Don Quixote wybiera jednego - Nathurama, pozostałych czterech eliminując. Natępnie gangster organizuje porwanie prezydenta. Nathuram zajmuje jego miejsce i zaczynają się przygotowania do największej aukcji na Ziemii, na której Indie mają zostać sprzedane, temu kto zaproponuje najwyższą stawkę.

Kochanie, oto Indie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.