PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 282
oceny
7,5 10 1 97282
7,8 42
oceny krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
ocenił(a) film na 10
backu

napisy?

zvirek

brak:(

ocenił(a) film na 8
zvirek

są ale tylko angielskie i francuskie.

zvirek

Zawsze możesz nowego Pattinsona obejrzeć. Tego to na 100% już przetłumaczyli. :/

ocenił(a) film na 10
Berni111

No właśnie jeszcze nie.

ocenił(a) film na 8
backu

700mb? widać wogole twarze...?!

ps. jutro pożyczam wersje 1080p ---> 9GB ---> o_O!

ocenił(a) film na 7
colagio

Na ktoś chce sobie zobaczyć film w tv to tylko takie wersję, bo film HD na ps3 ani w tv nie pójdzie.

miko1356

U mnie bez problemu na tv działają filmy HD. Na ps3 przez wifi zacina ale nagrywam na pendrive-a i jest ok.

ocenił(a) film na 7
djzib0

Jak? Przecież na ps3 nie działają pliki mkv (9/10 filmów hd jest w tym formacie) no chyba, że oglądasz w mp4, ale wtedy nie da się połączyć napisów.

ocenił(a) film na 8
miko1356

...wtedy przyjacielu musisz kupic novatrona albo inny odtwarzacz multimediow. Do tej pory ogladalem mkv na kompie, ale miesiac temu pozyczylem od kolezki wlanie NTR 83, odpaliłem Anagnersów wersje 14GB i nie wiedzialem gdzie gały zaczepić... Głębia, płynnosc i podbicie jakosci obrazu po prostu wyrywa z kapci!! Niedawno sprzedalem PS3 na ktorym obejrzalem duzo filmow na BLU i szczerze piszac nie widac roznicy. Moze przy Mrocznym Rycerzu na Blu, sceny krecone kamerami IMAX [pelna rozdzialka 1:85:1, bez czarnych pasów] - to trudno by dogonic, ale poza tym - nie widac roznicy. Szczerze polecam odżałować kilka stówek, bo sprzet wymiata! Odkryjesz na nowo przyjemnosc ogladania filmów:)

ocenił(a) film na 7
colagio

No ok. Ale czy odtwarzacz odtwarza filmy z napisami jak napisy są w oddzielnym pliku? Czy trzeba złączyć w AviaddXSubs?

ocenił(a) film na 8
miko1356

Tak, czyta txt, tylko trza je importowac do pliku SRT za pomoca np Sub edit Player. Drobiazg.

colagio

Po co takie cuda za 700 zł jak pierwszy lepszy TV odtwarza mkv w 1080p...

ocenił(a) film na 8
SilverX

...pierwszy lepszy odtwarza MKV? MKV czy mp4? z napisami? moze jeszcze wykrywa dysk przenosny? i czyta pliki powyzej 4GB?

...nie opowiadaj bajek, chłopcze...

colagio

moze pierwszy lepszy nie , ale są takie

colagio

Oczywiście, że tak to działa, po podłączeniu na sticku do TV czyta bez problemu *.mkv, *.mp4 z napisami w formacie txt (ja posiadam LG dla przykładu)

ocenił(a) film na 8
RaV_al

...a najnowszy TV jaki ja posiadam w domu, to 1.5 roczny SHARP, ktory nie czyta napisow z odzielnego pliku. Koniec kropka. Kolega z góry ma wiec racje, zamiast odtwarzacza za 700zł ktory mozna zabrac i podlaczyc wszedzie lepiej kupic nowy tv za 3 klocki...

colagio

Nie wiem o co chodzi z bieganiem z odtwarzaczem pod pachą, to tylko w odpowiedzi na te nieistniejące telewizory odtwarzające inne pliki niż *.avi

ocenił(a) film na 8
RaV_al

Mam tez plazme Panasony, bez USB. Co wtedy?

colagio

Dokup odtwarzacz za 700 zł i przenoś jedno i drugie do woli.

ocenił(a) film na 8
RaV_al

Tak właśnie zrobiłem.

miko1356

Zainstaluj sobie ps3 media server i możesz odpalać filmy na ps3 via wi-fi. Jednak mkv mi tnie strasznie więc nagrywam na pendrive-a i oglądam na tv. Nie mam problemów z napisami w osobnym pliku itp. Telewizor nie jest z najwyższej półki. Kupiłem jakiś czas temu 42" za 2400,- nie więcej.

miko1356

Bierzesz lapka z wyjściem HDMI, podłączasz kabelkiem do TV i oglądasz co chcesz. Bez żadnych pendrivów czy odtwarzaczy. ;p

ocenił(a) film na 7
Berni111

Mam komputer stacjonarny, który nie jest w tym samym pokoju co TV :)

ocenił(a) film na 8
miko1356

ja też :). A film nie zawiódł oczekiwań

ocenił(a) film na 8
Berni111

Tylko, zeby obraz był tak podbity i śmigał tak płynnie jak na "takim odtwarzaczu" to trza miec wypas lapka za 3000zł minimum. A odtwarzacz jest do filmow, a sprzet dedykowany zawsze bedzie najlepszy.

colagio

Nie twierdzę, że obraz będzie lepszy niż na specjalnym odtwarzaczu. Podałem najprostsze rozwiązanie. Ale u mnie filmy 1080p odtwarzane przez VLC na 40 calach chodzą wyśmienicie. Nawet jak jednocześnie coś na lapku robię.

colagio

Bzdura. Wystarczy pierwszy lepszy laptop z 2 rdzeniowym procesorem. 2 rdzenie wystarczają w zupełności aby ogarnąć FullHD bez wsparcia układu graficznego. Za 1400zł nowy sprzęt który z reguły ma dedykowaną grafikę (wsparcie i odciąża procka w obliczeniach) spokojnie uciągnie nawet dwa filmy HD puszczone jednocześnie.

ocenił(a) film na 8
Zetnakatel

Dobry szmat czasu temu niejaki Max niejakiemu Bożydarowi prawił a propo wyrywania lachonów "Ledwo idzie ale idzie..." i tak samo z Twoim uciąganiem... Podlacz np lapka i PS3 do tv... odpal jakies video w 1080p na lapku, potem na PS3...
Drogi polskie... Drogi zachodnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones