PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622290}

Kocur czy kociak?

Rubbeldiekatz
6,0 1 338
ocen
6,0 10 1 1338
Kocur czy kociak
powrót do forum filmu Kocur czy kociak?

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Totalna porażka !Facet przebrany za kobietę ... może ślepiec by się nie połapał ? Straszna naiwna historyjka ...

ocenił(a) film na 7
con_desiros

Uważam, iż charakteryzacja była świetna i wyglądał on na naprawdę ładną kobietę.Gdyby porównać go przebranego za kobietę myślę że byłby bardziej pociągający niż co 3 kobieta na ulicy .

ocenił(a) film na 6
sopelkaks

Zgadzam się z przedmówczynią. Niezła z niego babka. Film też całkiem przyjemny.

ocenił(a) film na 5
suarezi

zbyt szerokie bary (to najbardziej mnie raziło) i ciągle zasłonięte dłonie/ręce/dekolt- tak ubierają się tylko b. starsze panie, które mają już morze zmarszczek, nie młode kobiety... no i słabe łydki, a twarz całkiem ok, ale bliżej transwestyty niż kobiety;)

con_desiros

masz rację, a Gwiezdne Wojny Lucasa to film dokumentalny...

ocenił(a) film na 7
con_desiros

Ja nie zgodzę się z Tobą, świetnie się oglądało i dało się nie raz uśmiać ;p Może i oklepany motyw z np zakończeniem, ale mimo to fajny film;p


A tak apropo jak już powiedzaiłeś że tlyko ślepiec by się nie połapał to po pierwsze my, jako widzowie wiedzieliśmy że to facet i wtedy już inaczej patrzy się, z "oczywistością" ale co gdy nie wiesz że to facet? Np wiele kobiet ma męskie zarysy, pewnie nie jedna wygląda nie kobieco, o której się mówi "lepiej by jej było jako mężczyzna"
Zapewne widziałeś już jakiegoś transa, mijałeś na ulicy, gapiłeś się na "jej" tyłek i mówiłeś jaka to ona nie fajna a to był facet, ale nie miałeś i nie będziesz miał pojęcia bo się nie przedstawił;p

Mam nadzieje, ze wiesz do czego zmierzam ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones