PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418967}
7,3 192 816
ocen
7,3 10 1 192816
6,6 19
ocen krytyków
Kod nieśmiertelności
powrót do forum filmu Kod nieśmiertelności

Pętla czasu...

ocenił(a) film na 7

Uwielbiam filmy które pozostawiają w głowie wiele pytań zaraz po wyświetleniu napisów końcowych, a ten film pozostawił kilka. Może i nie jest "efekciarski" ale bardzo przyjemnie się go oglądało. Ode mnie mocna 7.

ocenił(a) film na 4
manfredos

Można to określać fachowo jako "Zmusza do refleksji" hehe :P

manfredos

A ja nie lubię filmów, których nie rozumiem, czy to z powodu zbyt przekombinowanego scenariusza, czy to z powodu, że nie jestem na tyle inteligentny aby pojąć coś i wtedy muszę jeszcze dodatkowo szukać gdzieś na forach wytłumaczenia, lubię zrozumieć film tak, aby wytłumaczenie zrodziło się w moim umyśle, a parę razy bywało tak, że po końcowych napisach stwierdziłem "że co kuźwa" i męczące szukanie wyjaśnienia w internecie, co autor miał na myśli... Nie oglądałem tego filmu i zastanawiam się, czy jest on ciężki do zrozumienia, bo nie chciałoby mi się znowu męczyć ze zrozumieniem przesadnie skomplikowanego scenariusza.

ocenił(a) film na 7
Marieka

ależ każdy ma prawo lubić to co uważa za słuszne :) twoje zdanie na temat tego filmu jest inne, ale to nie oznacza że jest złe. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
manfredos

Prosze mi wyjasnić jak wiecie, moze coś przegapiłem, skąd on tam się wziął w tej kapsule, dlaczego jest zamknięty?

ocenił(a) film na 7
ari78

bo jest warzywem

ocenił(a) film na 6
R4Zi3L

Dzieki

ocenił(a) film na 7
ari78

Został zestrzelony w Afganistanie. Z wraku jak się mozna domyślić wydobyto jego ciało bez nóg i rąk. Sztucznie podtrzymywany mózg słuzył naukowcom do eksperymentowania z podróżami w czasie. Choć nie do końca bo jak sie okazało na końcu tworzono równoległą rzeczywistość. Nie wiem czy wyjaśniłem jasno. Tak to rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones