PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418967}
7,3 192 880
ocen
7,3 10 1 192880
6,6 19
ocen krytyków
Kod nieśmiertelności
powrót do forum filmu Kod nieśmiertelności

Nie macie takiego wrażenia że autor fabuły grał w jakąś cześć AC i podróżował w przeszłość przez Animus. Być może
Animus trochę inaczej działa, ale to jest Animusowo-podobne i tak. Co o tym uważacie?

ocenił(a) film na 7
Fiszcz

Ten pomysł Assasin też nie wymyślił, było wcześniej.

ocenił(a) film na 7
kordrum

Podaj przykład. Osobiście wiem że wcześniej były powroty do przeszłości całym ciałem, ale powrót do przeszłości umysłem to już nie wiem.

ocenił(a) film na 7
Fiszcz

Jakbym pamiętał dokładną nazwę to bym ją wcześniej napisał. W każdym razie grając w AC spotkałem się nie pierwszy raz z przeniesieniem umysłu do przeszłości maszyną.

ocenił(a) film na 7
Fiszcz

Ktoś wcześniej napisał książkę o tym. Ubisoft miał z tym niemałe problemy, bo zostali oskarżeni o plagiat

Fiszcz

To mi bardziej przypomina serial japoński "Mirai Nikki", bo tam też byli ludzie wysyłani umysłem w wymyślony świat i także ci ludzie nie mogli funkcjonować w normalnym świecie.

użytkownik usunięty
zelda13

1.TO jest anime
2.CO? W którym momencie ich przeniosło do wymyślonego świata?

Chodziło mi o "dramę", tylko że to jest głupia nazwa, więc napisałam serial. Serial z prawdziwymi aktorami.

użytkownik usunięty
zelda13

No to ja ci współczuję, że obejrzałeś dramę zamiast anime. I tam chyba nie było "wysyłania ludzi umysłem w wymyślony świat".

Obejrzałam serial, bo anime mi się podobało.

użytkownik usunięty
zelda13

Ale nadal nie odpowiedziałeś na pytanie.
A mnie to interesuje, może coś przeoczyłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones