Code 46

1 godz. 32 min.
6,2 3 722
oceny
6,2 10 3722
1 836
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"type":"film","id":95311,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Code+46-2003-95311/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kodeks 46
  • użytkownik usunięty

Scena w klubie, przy piosence "Song #6" i tańczącej Marii budzi niesamowite emocje. W ogóle film prześwietny, bardzo mi się podobał mimo, że nie wszyscy pewnie podzielają moje zdanie.

• sadisticvalues ocenił(a) ten film na: 7

Można różnie mówić o tym filmie, ale...ma w sobie coś wyjątkowego.
    Masz rację, scena z Marii w klubie jakoby magiczna...

• zdecydowanie film ma klimat i to coś...czego na szczęście "wszyscy" nie dostrzegają - wówczas byłby strasznie komercyjny i banalny

• użytkownik usunięty

danasia W sumie to fakt ! Dobrze, że nie jest zbyt popularny. Straciłby wówczas na tej tajemniczej aurze :)

• Leonard_Shelby ocenił(a) ten film na: 8

Świetny, mało znany film.
    Samantha w tej scenie wgniata w fotel :-)
    https://www.youtube.com/watch?v=zZwzGv1Yvj0

• Jeden z najlepszych filmów, jakie w życiu widziałem. Prawdziwa magia. Tylko "The Fountain" Aronofskiego i "Demian" Hessego zrobiły zrobiły na mnie podobne wrażenie. Absolutna transcendencja. Przeznaczenie, miłość, melancholia, bez względu na upływający czas. Total.

• miskodebesciak A jak dla mnie taki średniak. Nie przepadam za filmami o miłości bo to w ogóle jakieś takie wrażliwe i emocjonalne, ale trzeba przyznać że dobre rzemiosło i znakomita gra aktorska

• A co jest takiego w tej scenie? Tańczy laska, trochę spowolnili tempo i od razu magia?

• sadisticvalues ocenił(a) ten film na: 7

mlody969 Masz rację, że nie dla każdego może to być magiczna scena. Chyba raczej trzeba by się zastanowić co czyni ją magiczną...myślę, że to przeżycia każdego z nas, to w jaki sposób odbieraliśmy i odbieramy świat, co na to wpłynęło... Może my sami sobie tworzymy w pewnym stopniu magię tej chwili...dajemy jej zaistnieć...