PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1178}
7,2 134 754
oceny
7,2 10 1 134754
5,6 14
ocen krytyków
Kogel mogel
powrót do forum filmu Kogel-mogel

I za każdym razem wracam do tego z jakimś dziwnym sentymentem. Mimo, że to komedia, to daje do myślenia. Młoda dziewczyna chce się wyrwać ze wsi. Tylko dzięki edukacji ma taką możliwość. Rodzice nie chcą żeby gospodarka przepadła, próbują przetłumaczyć dziewczynie, że nie może myśleć tylko o sobie. Musi myśleć o gospodarce... Dużo by pisać, ale za każdym razem jak to oglądam to niby się śmieję, ale czuć coś takiego... nie wiem nie umiem tego określić. Mimo, że to film to na pewno nie jedna dziewczyna musiała zmierzyć się z taką właśnie szarą rzeczywistością jak filmowa Kasia. Oceniłam film na 8, bo mimo upływu lat, mimo oglądania go po x razy, wciąż wywiera na mnie duże wrażenie.

karolcixxx

ty też ze wsi wyszłas za chłopa ze wsi który mieszkał dwie chołpy dalej ,, jak niemal wszystkie wiesniary>?
co do Kaski to mus był musiała wyjśc za mąż bo gopsodarka by nazmarnowanie poszła , bo Staszek sie zenił na Ślasku... . a propo tego Staszka to kaska miała brata >>? bo potem ani słowa o nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones