PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1009}

Koktajl

Cocktail
6,6 18 594
oceny
6,6 10 1 18594
6,8 5
ocen krytyków
Koktajl
powrót do forum filmu Koktajl

6/10

ocenił(a) film na 7

Ciekawy film,dobra muzyka, niedziela zimne piwko i można oglądnąć.

tomek1973_2

Też w tym guście oceniam ten film, ale muza, gdy leci dont worry be happy albo kokomo :) no i te palmy, czysta woda, rajska plaża i sytuacje jakich wiele w życiu :) Fajnie wrócić po tylu latach do tego filmu!

ocenił(a) film na 7
elmo81

Ja byłem na tym filmie chyba 88 albo 89 w kinie jak się oglądało Toma Cruise w tych ciuchach morze i plaże to człowiek nie wiedział czy to prawdziwe czy fotomontaż,na te czasy ten film był rewelacja.

tomek1973_2

W tamtych latach wszystko kolorowe było EXTRA :) ja lukałem ten film na pirackim VHS i też robił na mnie wrażenie, zwłaszcza muza i popisy barmańskie! Można luźno oceniać ten film ale dostrzegam w nim ( TERAZ ) jakieś wartości i przesłanie, które mimo wszystko jest gdzieś ukryte w tym filmie, "wartości", dla których nie warto kończyć jak pan z filmu FX ;)

ocenił(a) film na 7
elmo81

Jak muwisz ,te dzisiejsze filmy to jest dopiero porażka,wybite z jakiejkolwiek rzeczywistości, dobry przykład wielki Amerykański hit Grawitacja film pozbawiony jakiegokolwiek sensu ale takie czasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones