PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196652}

Kolor mleka

Ikke naken
7,6 1 102
oceny
7,6 10 1 1102
Kolor mleka
powrót do forum filmu Kolor mleka

14 lutego film będzie emitowany od 9.45-11.10 na kanale ZigZap: http://www.zigzap.tv/program
Czy mógłby ktoś (kto ma ten kanał) nagrać ten film?! Wiele osób byłoby wdzięcznych :) Proszę o info na priva. Pozdro

pawl

Ja mam ZigZapa tylko nie mam nagrywarki :( szkoda....;((

ocenił(a) film na 10
ewcia600

Może uda Ci się od kogoś pożyczyć? Albo może ktoś z Twoich znajomych nagra? Naprawdę dobrze by było, ponieważ ten film jest "undergroundowy" - nie do dostania... :)

pawl

Powiem tak. Jeżeli ktoś z Was wcześniej mnie poinformuje o emisji filmu w tv, to mogę nagrać ;) Ale chciałabym wiedzieć o tym wcześniej :P
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
agaa938

kurcze, strasznie fajnie byłoby ten film mieć... tylko chyba na razie nie zapowiada się, żeby miał być w telewizji. Śledźmy wszyscy uważnie i jak ktoś będzie wiedział, że ma być to tu napisze.

zuza_f

film od jakiegoś czasu jest już w sieci, niedawno pojawiły się angielskie napisy. Dialogi nie są bardzo skomplikowane, więc można by je przetłumaczyć. Albo w ogóle, jeśli ktoś w miarę zna angielski może bez problemu obejrzeć z angielskimi napisami. Także problem już w sumie rozwiązany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones