PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196652}

Kolor mleka

Ikke naken
7,6 1 102
oceny
7,6 10 1 1102
Kolor mleka
powrót do forum filmu Kolor mleka

"Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą... i najpiękniejszą..."

ocenił(a) film na 10
ChiLi

Właśnie... ten cytat też zapamiętałem - mądre i proste słowa!
Choć filmu nie oglądałem od samego początku, to uważam go za genialny ! Dialogi i gra głównej bohaterki - dojrzała i przekonująca, a przy tym nie sprawiała wrażenia, że te dialogi nie współgrają z jej wiekiem.
Mądry pozytywny film. Polecam !!

PS Mam nadzieję go kiedyś jeszcze zobaczyć :P

ocenił(a) film na 10
pawl

Też sądzę, że film jest świetny!! Zostałam bez słów. Po prostu piękny...

ocenił(a) film na 10
pawl

...szukalem go w necie i niestety nie znalazlem, ale film jest fajny.

ChiLi

Wspaniały film! Widziałam go niestety tylko raz i to dawno temu na jakimś festiwalu. Może kiedyś puszczą go w TV? Oby.

użytkownik usunięty
ChiLi

Co do filmu to jest przepiekny. Byl w telewizji - jakies 2 tygodnie temu na dwojce. Po prostu swietny. Sciagnelam go teraz na kompa, ale oczywiscie nie po polsku i rozumiem tylko to, co zapamietalam jak ogladalam w telewizji - ale i tak kocham ten film :)

ocenił(a) film na 10

Poziomeczko, ściągnij sobie napisy do filmu. Powinny gdzieś być. A jak nie to zawsze można się nauczyć norweskiego :). To taki piękny język!

użytkownik usunięty
ChiLi

Nie ma niestety napisow :( zreszta o napisach lepiej tu nie mowic, bo jeszcze zamkna temat jak to bywa w przypadku innych filmow, a szkoda by bylo, zeby zamknieto jeden z nielicznych tematow tego pieknego filmu.

użytkownik usunięty
ChiLi

"Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i najpiękniejszą" hmm coś w tym jest.Te słowa, rola bohaterki i film jest świetny!

ocenił(a) film na 10
ChiLi

bardzo fajny film!!! SUPER!!! i te słowa końcowe... mmm.... no piękne!!! naprawde film wywarl na mnie ogromne wrazenie!!!

ChiLi

Ja na końcowej scenie się poplakalam .... naprawdę dobry film ...

użytkownik usunięty
ChiLi

mega. jak tylko to usłyszałam to sobie zapisałam :) idę napić się mleka pozdrawiam :)

zgadzam się z wami film jest po prostu BOSSki!!;D

15:20 ZigZap czwartek, 14 lutego 2008 wtedy ma być ;dD

ocenił(a) film na 7
ewcia600

siedzialam w domu, nie poszlam do szkoly, chora bylam czy cos(;)) i patrze do gazety tele "kolor mleka", mysle "a, zobaczymy", wlaczam tv siostra sie pyta co bede ogladac, mowie jej, ona: "o jaaa to super film, ogladalam go kiedys", no dobra, ogladam...
...CUDO!!! kocham ten film!!! o krajobrazach juz nie wspomne!
kocham!

ChiLi

Ja zapamiętałam to tak: "Ze wszystkich naturalnych tragedii miłość jest tą najgorszą i najlepszą", ale mogę się mylić:P Choć na pewno było powiedziane "naturalnych":) Pozdrawiam;)

rotha

a ja szukam napisów i nie moge znalezc... mam tylko angielskie lub niemieckie jak kto woli.. chyba bede zmagala sie z rozumieniem tych angielskich :(

użytkownik usunięty
izaczek_ona

jak chcesz , to moge się pobawić w łumaczenie tekstu.. może poznam lepiej ten film?
Jak coś, to pisz..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones