PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125974}

Komputer w trampkach

The Computer Wore Tennis Shoes
6,6 290
ocen
6,6 10 1 290
Komputer w trampkach
powrót do forum filmu Komputer w trampkach

pamiętam pierwszy raz oglądałem jak na tvp1 w soboty tak przed południem było pasmo disneya, najpierw leciała bajka a potem familijny film albo serial, fajnie było i strasznie fajne seriale dawali

Footix

Ja tez go wtedy raz w zyciu obejrzalem i czesto sobie wtedy wyobrazalem co ja bym robil majac komputer w glowie heh

ocenił(a) film na 9
Footix

ech tez to pamietam.Jak miłó powspominac stare dobre czasy

Footix

Też pamiętam ten film i dokładnie w tym paśmie go widziałem, w ogóle z chęcią bym sobie go przypomniał, ale jakoś nigdzie nie znalazłem o dostępności tego filmu.

saimonm

o tak.. szkoda, że nigdy go nie powtórzyli.. takie beznadziejne niektóre rzeczy lecą co roku a coś w miarę fajnego więcej nie puszczą..

użytkownik usunięty
madziulam1994

to powtarzali nawet kilka razy ja chyba z 3 razy widziałam wlasnie w tym pasmie Disneya i raz bodajze w dwojce po 20stej ale to juz faktycznie bardzo dawno bylo po samym tytule widac bo powinien byc internet w trampkach jesli juz bo chlopak przejal cala wiedze nie tylko z twardego dysku ale tez a moze przede wszystkim z internetu podczas burzy jak piorun walnal w kompa w tej szkole ale wtedy jeszcze w polsce internet byl rzadkoscia i kazdy utozsamial komputer tylko z monitorem :)

użytkownik usunięty

i nie tylko w polsce z reszta bo to byl remake z 69 roku wiec tym bardziej nic dziwnego a tytul zostawili:)

Footix

A pamietasz jakies inne filmy z tego pasma Disneya co po bajce puszczali? :)

ocenił(a) film na 9
mania19


Trochę pamiętam ale mam listę z filmami Disneya
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Disney_television_films
A tutaj kilka filmów
Spooner(Uciekinier),She Stood Alone,Christmas Star ,I-Man ,Przypadkowa Ekspedycja,Straszne misie ,Duch Blackbearda,The Girl Who Spelled Freedom ,
Love Leads the Way: A True Story (Psia Miłość), A Fighting Choice ,Odlotowy małolat ,$1.000.000 Duck ,

giovanni50

Czy jest w tym filmie scena, gdzie uczniowie biorą udział w szkolnym teleturnieju i nasz geniusz zna na wszystkie pytania odpowiedzi, ale przy jednym pytaniu popełnia błąd i po jego minie widać, że coś z pamięcią jest nie tak?

bennyhillshow

Tak, to ten film. Pamiętam, że tam był taki motyw, że na początku filmu studenci i ich profesor znajdują błąd w jakiejś informacji podanej na stronie internetowej, którą główny bohater przejął później w wyniku wypadku i na rzeczonym turnieju dostał pytania właśnie o to zagadnienie.

Footix

Tyle lat minęło na "stara tv " sprawdziłem kiedy była emisja tj. 21 i 28. 09.1996 dzień po koncercie miska jecksona w Polsce. Ale pamiętam też film z tego pasma który zrył mi beret taki a'la horror a był o dziewczynce duchu i lalce w studni.. jak by ktoś szukał tytuł "child off glass" jest na youtubie
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Footix

Ja oglądałem ten film zarówno w paśmie Disney'a w TVP1 jak i kilka lat później natknąłem się na emisję w TV4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones