PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624525}

Koneser

La migliore offerta
7,9 151 573
oceny
7,9 10 1 151573
6,7 25
ocen krytyków
Koneser
powrót do forum filmu Koneser

Piękne

ocenił(a) film na 10

Świetny film. Scena jak Virgil wchodzi na koniec filmu do swojego tajnego pokoiku i orientuje się, że jest ogołocony jest mistrzowska. Serce mi zaczęło po prostu walić. Geoffrey Rush jest pie*****ym geniuszem w tym co robi. Może film od połowy robi się przewidywalny, ale mimo wszystko byłem dalej tak samo wciągnięty jak na początku.

ocenił(a) film na 9
balonik94

Zgadzam się ten moment to mistrzostwo świata a Geoffrey Rush jest geniuszem.

ocenił(a) film na 10
balonik94

Ja wylam na koncu bo wcale nie wiedzialam co sie kroi... ten film.od 2 lat jest moim cieniem... taka sztuka zdarza sie nieczesto... chwala Tworcom za nasze wzruszenia!!!!

ocenił(a) film na 8
balonik94

Też uważam, że ta scena była piękna a Rush jest za*******.
Ale film mnie ostatecznie wkurzył, może zabrzmi to infaltylnie, ale dla mnie na początku zanosiło się na tajemnice i "magię" znaczy oczekiwałam czegoś dziwnego, że ona jest tym robotem czy coś to by było chyba lepsze od kolejnego filmu gdzie naiwny dobry facet jest wykorzystywany przez zimną egoistkę : /

ocenił(a) film na 10
Szani

Może dlatego, że takie jest życie i taki scenariusz jest po prostu... życiowy. Dobrzy, wrażliwi faceci są wykorzystywani przez zimne materialistki i tak samo to działa w drugą stronę. Temat rzeka. Takie filmy powstawały i będą powstawać do póki kręci się nasza planeta, do póki takie sytuacje mają miejsce :p

balonik94

Przecież tu nie chodziło o pieniądze, to była zemsta Billy'ego za to, że go nie docenił. Nie potrzebowali obrazów, mieli tyle hajsu, że stać ich było na umeblowanie tego domu przed renowacją i wyceną Oldmana.

ocenił(a) film na 10
balonik94

Dla mnie ten film nie byl przewidywalny. Uwierzylam tworcom filmu, tak jak uwierzyl Virgil /mistrzowsko zagrana rola/. Domyslilam sie, ze cos jest nie tak, dopiero po telefonie od ukochanej, przed ostatnia licytacja. Ale i tak zakonczenie wbilo mnie w fotel i "trzyma" /juz 24 godziny po filmie/. Piekna muzyka, piekne obrazy. Ten film trzeba obejrzec - pozdrawiam :o)))

ocenił(a) film na 10
balonik94

Ta sama właśnie scena, złamała mi serce ... Przepiękny, choć smutny film. Tornatore to MISTRZ.

ocenił(a) film na 8
balonik94

Ja niestety oglądałem ten film na dwa razy, w tym właśnie za pierwszym razem końcówkę... Bez tego elementu zaskoczenia film robi się naprawdę przeciętny. Poza tym, cała intryga jest tak przekombinowana, że aż nieprawdopodobna. Jedynym atutem jest fajne przedstawienie świata sztuki, koneserów, aukcji itp.

ocenił(a) film na 8
balonik94

Słabe, przewidywalne mniemanie ,że chodzi o typowy filmik.. Głupieje się ,tylko wtedy gdy się nie mądrzeje [w pozornym postępie,podąża się żelbetonowym schematem myślowym] . Ne ufam ludziom ,którzy ufają,że Tornatore chodziło o intrygę kryminalną To przerażające ,że 90procent forumowiczów nie rozumie,że ten film można nakręcić zaczynając od rozwiązania zagadki kryminalnej. Wątek przewodni jest tylko promem - wahadłowcem ,który ma nas unieść w okolice prawdziwego przesłania filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones