PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120033}

Kontrolerzy

Kontroll
7,5 44 712
ocen
7,5 10 1 44712
6,7 12
ocen krytyków
Kontrolerzy
powrót do forum filmu Kontrolerzy

w kinie

ocenił(a) film na 9

Kino na BOKu (Białołęka) organizuje w sobotę 22.10 Dzień Węgierski. O godz. 16:30 grają na sali kinowej Kontrolerów - wstęp za darmoszkę.

Nodje

A coś tam jeszcze będzie ? czy sam film?

ocenił(a) film na 9
napiszmi85

Ze strony BOK:

Rajd rowerowy

10.00-12.00 - wycieczka śladami węgierskimi na Białołęce wraz z krótkim opisem historycznym zwiedzanych miejsc.

Zbiórka przy pomniku Laszlo O'svatha (Rondo L. O'svatha) - ul. Antalla (pamień pamięci) - Kościół pw. NMP Pięknej Miłości.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: zgłoszenia na bialoleka@skarbywarszawy.pl (do 16 października lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc)

Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. van Gogha 1

14.00-15.30 Pokaz familijnego filmu "Łapa" dla mieszkańców

16.00-16.30 Otwarcie wystawy plakatu węgierskiego, degustacja potraw kuchni węgierskiej

16.30-18.15 Pokaz filmu "Kontrolerzy" dla gości i mieszkańców

Nodje

dzienx !

ocenił(a) film na 7
Nodje

I jak było? :)

ocenił(a) film na 9
Spike__Spiegel

Z tego co pamiętam - względnie przyzwoicie. Frekwencja nie była powalająca (teraz darmowe kino już chyba nie robi wrażenia) i nie wiem, czy na kimkolwiek poza mną Kontrolerzy zrobili wrażenie. A ja nawet wczoraj myślałem, przypominając sobie ten tytuł, czy kiedyś Smarzowski albo (w innym stylu) Vega rzuci się na ten sensacyjny i malowniczy temat pracy kanarów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones