PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34019}

Konwój

Convoy
7,2 12 282
oceny
7,2 10 1 12282
6,2 6
ocen krytyków
Konwój
powrót do forum filmu Konwój

Bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8

Znakomite kino drogi ze świetną obsadą i wspaniałym klimatem. Już choćby za zdjęcia trzeba obejrzeć ten film. Ogląda się z zainteresowaniem od samego początku do końca, a aktorzy są po prostu rewelacyjni - Kristofferson wypada genialnie w roli "Kaczora", a partneruje mu wiele innych znanych osób np. Burt Young (znany z serii Rocky), czy Ernest Borginine (Dzika banda, Ucieczka z Nowego Jorku, Parszywa Dwunastka). Sceny z konwojem ciężarówek robią wrażenie nawet dziś, sceneria niezwykle urokliwa, zdjęcia się niesamowite, no i produkcji towarzyszy solidny klimat. Polecam ten film, moja ocena to 8/10, wczoraj nagrywałem w TVP1, ale już teraz mają nową wersję - 16x9 i czyta Janusz Szydłowski, a wcześniej gdy nadawali w 4:3 czytał Tomasz Magier.

Goro_Gondo

Dokładnie warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
akron

OK, obejrzę dokładnie ;-)

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Na Polsacie, w połowie lat 90. czytał Tomasz Knapik.
Po fragmentach reklam podczas emisji dochodzę do wniosku, że mogła to być zima '94.

ocenił(a) film na 8
_Maverick__

Masz to nagrane? Od razu mówię, że nie chcę sępić ripa, czy coś, pytam tylko, czy masz, bo to cenna rzecz to nie kasuj tego.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Posiadam w swoim archiwum.

użytkownik usunięty
_Maverick__

Jaaasne.

ocenił(a) film na 7
_Maverick__

W dupie mam przemądrzałych debili, "tępych mondrali" , i inną swołocz.
Jak jakiś debil nie ma do czego się przyczepić zawsze coś znajdzie.
Zresztą NIE MAM ZAMIARU Z TAKIMI ROZMAWIAĆ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones