PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34019}

Konwój

Convoy
7,2 12 282
oceny
7,2 10 1 12282
6,2 6
ocen krytyków
Konwój
powrót do forum filmu Konwój

Ulubona scena

ocenił(a) film na 10

Jaka jest wasza ulubiona scena lub sceny w filmie? Moje to chwila w której rozwalają miasteczko, żeby ratować Spider Mike'a oraz sama końcówka, gdy konwój ucieka z konferencji z trumną Kaczora. :)

dracon2002

Dzięki za nieukryty spojler i zepsucie filmu.

ocenił(a) film na 10
Marilee_chan

Serio? Jest ktoś kto jeszcze tego nie widział? [/sarkazm]

dracon2002

Widziałam w dzieciństwie daaaawno temu. Właśnie miałam oglądać dzisiaj po raz kolejny a tu spojler. Końcówka oczywiście jest do przewidzenia ale z czystej uczciwości zaznacza się spojlery. Nie każdy widział każdy film przecież.

ocenił(a) film na 10
Marilee_chan

Ale bądź co bądź TVP puszcza ten film średnio co 1,5 roku (średnia się "rozciągnęła" bo dawno nie puszczali), ale nawet pomimo tego można ten film znaleźć chyba w każdym serwisie "kinowym".

dracon2002

Jeśli ktoś ogląda tv to pewnie tak :) jakos zawsze trafiałam na film od połowy więc nie było okazji. I jest i jest on na mojej baaaardzo długiej liście a trochę filmów się obejrzało. Ale luz, nadrobię!

dracon2002

Racja spojlery trzeba zaznaczac!

To ja wymienie scenę bijatyki w barze na początku. Fakt, że mogłoby być brutalniej, ale to i tak jedno z lepszych mordobić w kinie tamtego okresu. Te przeloty nad stołami w zwolnionym tempie, świetny montaż.
Dodatkowo scena "wywiadu" z kierowcami w trakcie jazdy.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones