PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754545}
6,2 40 204
oceny
6,2 10 1 40204
5,1 17
ocen krytyków
Konwój
powrót do forum filmu Konwój

Nastawialem sie na naprawdę wysoki poziom ale niestety film okazal sie wielka kupa bez jakiejkolwiek logiki. Nie sadzilem ze Pan Gajos czy Wieckiewicz kiedykolwiek zagraja w takiego typu gniocie. A jednak...

ocenił(a) film na 7
skrzynia90

może po prostu nie zrozumiałeś o co chodziło w filmie :)

ocenił(a) film na 2
EzioAuditoreDaFirenze

Typowy bulgot... może Ty masz tak niskie wymagania wzgledem filmu , ze wystarcza Ci 4 dobre nazwiska na plakacie zeby wystawic 7?;) Fred, wspominajac klasyk tylko troche go modyfikujac, rzeklby: "puscili mi film o facetach w furgonetce..."
Takie sprawy jaka miala miejsce w filmie to zalatwia sie za murami wiezienia, a nie wywozic na 107 km drogi nr iles tam i zalatwiac kogos w lesie. Film meczacy, nie trzymacy w napieciu.

ocenił(a) film na 7
skrzynia90

Jak dla mnie żadna rewelacja, aczkolwiek zasługuje na pewno na ocenę wyższą niż 2. Bądź poważny

ocenił(a) film na 1
Vamaal

Wiesz, jak wspomniałeś żadna to rewelacja i koledze dając tę ocenę chodziło pewnie o wyrażenie niezadowolenia, że z taką obsadą można było tak schrzanić temat

ocenił(a) film na 1
EzioAuditoreDaFirenze

Tu nie ma nic wielkiego do rozumienia, po prostu film się dłuży i niczym szczególnym nie powala

ocenił(a) film na 1
skrzynia90

Wreszcie głos rozsądku! Ten najazd klakierów tutaj przeraża, a nasze posty, które piszą szczerze o tej produkcji dziwnym trafem są na samym końcu strony...

ostry_cenzor

Ja przyznam, że też mam mieszane odczucia co do tego filmu. Pomysł na scenariusz może i był dobry, ale strasznie się to wszystko dłużyło i nie trzymało kupy. Film z rodzaju tych o facecie w łódce. Nuda. Dobra obsada nie sprawia, że film z automatu jest arcydziełem.

ocenił(a) film na 1
olka0207

DOKŁADNIE! Z ust mi to wyjęłaś, mam dokładnie takie samo zdanie! Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
skrzynia90

BARDZO DOBRY FILM!!!! W KOŃCU ZNOWU COŚ POLSKIEGO I KONKRETNEGO!!!!! DZIWI MNIE TYLKO TAKA NISKA NOTA ZA TEN FILM!!!!!!!! POLECAM!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones