PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241192}

Kopciuszek 3: Co by było gdyby...

Cinderella III: A Twist in Time
6,5 7 023
oceny
6,5 10 1 7023
Kopciuszek 3: Co by było gdyby...
powrót do forum filmu Kopciuszek 3: Co by było gdyby...

W kopciuszku 3 ze stropu zbiła mnie macocha. Te babsko powinno już wykitować ;-). Ale dali dobry dubbing do jej postaci. całkiem podobny jak w Kopciuszku 1 ! Nie wiem jak oni to zrobili ! Kopciuszek jako dobro to już ochlapany temat ! Nudzić sie chce !

david12_12

zgadzam się co do postaci kopciuszka.sam pomysł na baśń jest może i oklepany ale poprostu film jest nieciekawy.nie to co śpiąca królewna <3

david12_12

Macocha jest świetna. Ale tylko w pierwszym filmie, taka wredna, zimna i w sumie momentami serdeczna dla Kopciuszka (zauważyliście, że ni opieprza jej ciągle w przeciwieństwie do córeczek? I pozwoliła pójść na bal?). I najfajniesze - nie ma żadnych magicznych mocy, zaczarowanych dupereli. W tym filmie to straciła swój cały urok.

A i tak najlepsza jest Zła Królowa ze Śnieżki. Zła, wredna, posiadająca osobowość (a nie jak Śnieżka jak mówi moja siostra) i naprawdę piękna (co jak co, ale z chęcią bym poszedł nią na randkę).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones