PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241192}

Kopciuszek 3: Co by było gdyby...

Cinderella III: A Twist in Time
6,5 7 023
oceny
6,5 10 1 7023
Kopciuszek 3: Co by było gdyby...
powrót do forum filmu Kopciuszek 3: Co by było gdyby...

Nie przepadam za kontynuacjami (często psują bajkę) ale ta jest naprawdę świetna :D Bardzo wciągające i co ważne, śmieszne ;) Jak w każdej części najbardziej mi się podobał Król, najzabawniejsza postać chyba :D Także warto obejrzeć, polecam :)

Jedna sprawa mnie nurtuje- przecież w 2 części Anastazja zakochała się w piekarzu (ze wzajemnością chyba zresztą), więc co z nim...?
Ale w sumie tak ma być, dobro nagradzane a zło karane, jak to w bajkach ;)

Pozdrawiam starych wielbicieli bajek :P

smerfetka

wiesz też zastanawiałam się co z tym piekarzem. na sam koniec bajki sa zdjęcia. i tam jest anastazja i ten piekarz.

patka27

No właśnie. W 2 części z tego co pamiętam one mieszkały dalej w swoim domu a nie pracowały no i ta historia z piekarzem. A tu nagle w 3 przy garach, Anastazja bez piekarza i znowu pała nienawiścią do Kopciuszka (a ona jej pomogła w 2 części z tym piekarzem)
niekonsekwencja i tyle, ułatwili sobie robote :]

patka27

No właśnie. W 2 części z tego co pamiętam one mieszkały dalej w swoim domu a nie pracowały no i ta historia z piekarzem. A tu nagle w 3 przy garach, Anastazja bez piekarza i znowu pała nienawiścią do Kopciuszka (a ona jej pomogła w 2 części z tym piekarzem)
niekonsekwencja i tyle, ułatwili sobie robote :]

patka27

No właśnie. W 2 części z tego co pamiętam one mieszkały dalej w swoim domu a nie pracowały no i ta historia z piekarzem. A tu nagle w 3 przy garach, Anastazja bez piekarza i znowu pała nienawiścią do Kopciuszka (a ona jej pomogła w 2 części z tym piekarzem)
niekonsekwencja i tyle, ułatwili sobie robote :]

smerfetka

To lepiej obejrzeć 2 część przed 3 czy się obejdzie?

Isil

2 to tylko takie opowiadania, nic nie wnoszą do historii no i średnio fajne to jest także nie musisz oglądać ;)

użytkownik usunięty
smerfetka

Ja to traktuję tak, że jak zawsze w niedzielne popołudnie oglądam na DVD I część, III część i II część, bo wtedy wszystko się zgadza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones