PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589666}

Kopciuszek

Cinderella
6,6 74 891
ocen
6,6 10 1 74891
6,4 20
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

...chcę to zobaczyć :D Generalnie powiedziałbym, że powinno być odwortnie, ale do tej pory Helenę kojarzyliśmy z grania czarnych charakterów (Królowa Kier, Bellatrix), więc moze czas na zmianę :) No a Cate chyba w każdej roli się sprawdzi :)

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

Mnie również zaskoczył wybór Heleny na wróżkę ale... po chwili zastanowienia doszło do mnie, że może być ona świetna w tej roli jako lekko zbzikowana osoba wysyłająca swoją chrześnicę na bal. Jednak niestety po przeglądnięciu zdjęć Lili James nie urzekła mnie w roli Kopciuszka- jest... no właśnie nie wiem jak to określić...

Ventum

Moze jak Mia Wasikowska w roli Alicji?

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

Trafne porównanie. Niestety nie wiem jak to określić. Przedobrzona czy wręcz odwrotnie ? Obie te aktorki nie pasują mi do swoich ról. Jednak z czystej ciekawości chcę zobaczyć jak poradzi sobie Helena wiec obejrze

Ventum

Mam podobne odczucia :) często role drugoplanowe w takich filmach przyćmiewają głownych bohaterów.

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

I mam nadzieję że tutaj też tak się stanie chyba że Lili James przyćmi swoją grą niepasującą do siebie rolę.

Ventum

:D

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

Dobra, przyznaję nie wierzę w to

Ventum

hah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones