Kopciuszek

Cinderella

2015 1 godz. 45 min.
6,7 69 350
ocen
6,7 10 69350
20 250
chce zobaczyć
6,6 9
ocen krytyków
{"rate":6.55556,"count":9}

"Kopciuszek" to adresowany do całej rodziny film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya, w reżyserii nominowanego do Oscara Kennetha Branagha, zobaczymy jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę. W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem…

opis dystrybutora kino

Mądra i piękna Ella (Lily James), zdana na łaskę okrutnej macochy (Cate Blanchett) oraz jej niegodziwych córek, stara się zachować odwagę i dobroć w każdej sytuacji. Kiedy los stawia na jej drodze księcia (Richard Madden), Ella postanawia wyjść naprzeciw przeznaczeniu. Pomoże jej w tym dobra wróżka chrzestna (Helena Bonham Carter). Dołącz do ukochanej bohaterki, przeżyj zapierającą dech w piersiach przygodę i zawiruj w tańcu, zanim zegar wybije północ!

opis dystrybutora dvd

Ella (Lily James) mieszka w bogatej i kochającej się rodzinie. Wkrótce jej matka (Hayley Atwell) zapada na śmiertelną chorobę. Na łożu śmierci, prosi córkę, aby zawsze była odważna i życzliwa dla innych. Kilka lat później, ojciec Elli (Ben Chaplin) żeni się ze złą lady Tremaine (Cate Blanchett).

wort801
opis użytkownika

Elli jest piękną, radosną i przyjazną dziewczyną, która żyje w kochającej się rodzinie. Prowadzi szczęśliwe życie, niczego jej nie brakuje. Niestety, po śmierci matki wszystko się zmienia. Ojciec Elli bierze ślub ze złą lady Tremaine. Macocha oraz jej dwie córki nie mają litości dla młodej dziewczyny. Zostaje ona ich pomocnicą, a momentami wręcz niewolnicą. Wkrótce jednak w życiu Elli pojawia się przystojny książę. Pomiędzy dwojgiem rodzi się uczucie, które próbuje stłamsić zła macocha. Z pomocą Elli przybywa dobra wróżka. Dzięki magii przemienia Kopciuszka w prawdziwą księżniczkę. Bohaterka ma czas do północy, aby rozkochać w sobie księcia. Czy uda jej się ta sztuka?

Player+

"Kopciuszek" to adresowana do całej rodziny nowa odsłona klasycznej baśni Disneya o tym samym tytule. W rolach głównych możemy zobaczyć plejadę najlepszych gwiazd Hollywood: Lily James (Kopciuszek), Cate Blanchett (macocha), Helenę Bonham Carter (Dobra Wróżka) oraz Richarda Maddena (książę). Film "Kopciuszek" ukazuje widzom doskonale znaną historię młodej dziewczyny – Elli, której życie zmienia się diametralnie po niespodziewanej śmierci ojca. Po tym tragicznym wydarzeniu władzę nad jej życiem przejmuje okrutna macocha, która wykorzystuje osamotnioną dziewczynę jako służącą. Pewnego dnia do pobliskiego zamku przybywa młody książę, który postanawia wyprawić wielki bal. Wszystkie młode panny z królestwa zostają zaproszone na wystawne przyjęcie, w tym także macocha i przyrodnie siostry, zostawiając Kopciuszka samego w domu. Na ratunek Elli przybywa Dobra Wróżka i wyczarowuje dla niej piękny strój na bal oraz najlepszą karocę. Tytułowa bohaterka ma jednak do spełnienia jedno ważne zadanie - musi wrócić do domu przez północą, ponieważ o tej godzinie czar pryśnie i wszyscy odkryją prawdę. Na balu Kopciuszek oczarowuje wszystkich gości. Nikt nie wie, kim jest ta cudowna nieznajoma. Obojętny wobec Elli nie jest także książę, ale gdy para zbliża się do siebie wybija północ i Kopciuszek uciekając gubi po drodze kryształowy pantofelek. Następnego dnia zakochany książę rozpoczyna poszukiwania tajemniczej dziewczyny, sprawdzając, na którą dziewczynę będzie pasował drobniutki pantofelek. Ostatecznie trafia do domu Kopciuszka i mimo protestów macochy zakłada pantofelek na stopę Kopciuszka, odnajdując tym samym miłość swojego życia.

platforma vod