Film

A Cinderella Story: Once Upon a Song

2011 1 godz. 28 min.
6,2 14 538
ocen
6,2 10 1 14538
1 989
chce zobaczyć
{"id":"623887","linkUrl":"/film/Kopciuszek.+W+rytmie+mi%C5%82o%C5%9Bci-2011-623887","alt":"Kopciuszek. W rytmie miłości","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/38/87/623887/7778485.2.jpg"}
Katie, utalentowana muzycznie 17-latka, jest na każde skinienie swojej macochy oraz jej dwóch córek. Gdy wytwórnia płytowa szuka potencjalnej gwiazdy, dziewczyna zostaje zmuszona do nagrania piosenki, zaś siostry przyrodnie przypisują sobie zasługi.

Film jest połączeniem historii Cyrano De Bergerac'a i Kopciuszka. 17-letnia Katie (Lucy Hale) jest zabiegana, przepracowana i na dodatek żyje w strachu, że znowu będzie musiała zmienić rodzinę zastępczą. Żeby tego uniknąć, bez mrugnięcia okiem wykonuje polecenia macochy i przyrodniego rodzeństwa. Utalentowaną wokalnie Katie szczególnieFilm jest połączeniem historii Cyrano De Bergerac'a i Kopciuszka. 17-letnia Katie (Lucy Hale) jest zabiegana, przepracowana i na dodatek żyje w strachu, że znowu będzie musiała zmienić rodzinę zastępczą. Żeby tego uniknąć, bez mrugnięcia okiem wykonuje polecenia macochy i przyrodniego rodzeństwa. Utalentowaną wokalnie Katie szczególnie smuci fakt, że musi śpiewać w chórku swojej mało uzdolnionej siostry przyrodniej, Bev Van Ravensway, która stara się o kontrakt płytowy. Prezes Massive Records, Harvey Morgan, szuka właśnie nowego, spektakularnego talentu, który ma zostać złowiony na przedstawieniu w Departamencie Sztuki prestiżowej, prywatnej szkoły.

studio
Warner Premiere
inne tytuły
A Cinderella Story 3 (tytuł roboczy) USA
Więcej...
W scenie, w której Beverly i Luke jedzą obiad ilość wody w ich szklankach zmienia się między ujęciami, a woda w szklance Beverly w niektórych momentach się rusza, a w innych nie.
Film kręcono w Wilmington (Karolina Północna, USA).
Test wiedzy

Kopciuszki

Czy potrafisz dopasować Kopciuszka do filmu, z którego pochodzi?
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Obejrzałam tylko kilka minut początkowych i mam pytanie. Czy Victor był bratem rodzonym Katie? I gdzie druga przyrodnia siostra?

 • Kopia !!!

  GaMa97 ocenił(a) film na

  Normalnie tak reżyser skopiował film pt. "Kopciuszek roztańczona historia " jedyne to, że tu nie było tańca a tam tak.

 • Oj, słabiutki...

  melody0111 ocenił(a) film na

  Nie wiem w ogóle co to było. Jakiś taki sztywny, naciągany. Ogólnie mi nie przypadł do gustu. Obejrzałam go tylko dlatego ponieważ film Kopciuszek: Roztańczona Historia bardzo mi się podobał, więc postanowiłam obejrzeć też ten film, no ale okazał się niestety słaby. Do tego jakoś nie podoba mi się ta ... więcej

  1
  • Podobał mi się

   tysia03300 ocenił(a) film na

   Tak to prawda ten film był prosty ja budowa cepu , ale mi się podobał. Jest to film dla tych którzy marzą o prawdziwej miłości , o takim chłopaku o takiej fabule tego filmu. Jedna osoba powiedziała mi kiedyś "jak dla mnie ten film był zbyt baśniowy i mało realistyczny" ale moi drodzy jak sama ... więcej

   1
   • Błąd w opisie

    pzwierzynski1 ocenił(a) film na

    Główna bohaterka nie posiada dwóch przyrodnich sióstr tylko przyrodniego brata i siostrę. A piosenkę przywłaszczyść chce siostra z inicjatywy macochy.

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.