Film

Another Cinderella Story

2008 1 godz. 32 min.
6,2 39 863
oceny
6,2 10 1 39863
2 396
chce zobaczyć
{"id":"459786","linkUrl":"/film/Kopciuszek%3A+Rozta%C5%84czona+historia-2008-459786","alt":"Kopciuszek: Roztańczona historia","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/97/86/459786/7221206.2.jpg"}
Mary tańczy z Joey'em na balu maskowym, lecz gdy rusza do wyjścia, w pośpiechu gubi odtwarzacz muzyki. Chłopak decyduje się odnaleźć tajemniczą nieznajomą.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
WGA (TV) Najlepszy scenariusz programu dla dzieci w roku 2010 dla Erik Patterson, Jessica Scott

Pokazy taneczne oraz świetna muzyka. To roztańczona historia innego Kopciuszka. Mary (Selena Gomez) - współczesny Kopciuszek zamiast szklanych pantofelków zakłada buty do tańca. Drew Seeley (gwiazda High School Musical) to Joey, czarujący książe - nowy szkolny kolega, który szuka dziewczyny. Czy Mary nią zostanie?

studio
Warner Premiere (przedstawia) / CS2 Films / Dylan Sellers Productions
inne tytuły
A Cinderella Story Two (tytuł roboczy) USA
Comme Cendrillon 2 Francja
Więcej...
Kiedy Mary ucieka z balu, upuszcza swojego Zune z przyłączonymi do niego słuchawkami. Jednak gdy Joey go podnosi, słuchawek już nie ma. Z kolei kiedy Joey zwraca Zune Mary, słuchawki są przyłączone z powrotem.
Podczas konkursu tańca JP Mary śpiewa: "Now you own this floor". Jednak mikrofon trzyma się jej talii.
Kiedy Dominique jedzie do Vegas, mówi, że wybiera się tam na cały weekend. Tego samego dnia Mary i Joey zaczynają sprzątać, a później Mary przyłapuje go z Natalią. Następnego poranka zjawia się Dominique, co oznacza, że wyjechała tylko na jeden dzień.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 35% w moim guście...

  Truskaffka11 ocenił(a) film na

  No to mi ulżyło ;)

 • absurd!

  Sawucha ocenił(a) film na

  Absurdem są sceny,w której JP szuka Mary. W kolejce ustawia się cały rząd dziewczyn. Widzimy tam dziewczyny o blond włosach oraz dziewczyne w stylu emo,która ma krótko ścięte włosy. No przepraszam bardzo,już bez przesady.. Na dobrą sprawe,to doskonale było widać ,kto krył się pod maską na tym balu.. A ... więcej

 • teen drama

  Geszek13 ocenił(a) film na

  Leciutka komedyjka romantyczna, głównie dla nastolatków. Czasami da się pośmiać, ale niestety zdecydowanie częściej czuję się wstyd i żenadę. Nie jest jakiś najgorszy, nie katował mnie...

  • nie wiedzialam ze selena tanczy xd

   Koszmarxd

   nie mowie ,ze jakas rewalacja,ale niezle xd

  • 8/10

   Filmowa12 ocenił(a) film na

   Lubię takie filmy.:) Subtelny i romantyczny taniec, spełnianie marzeń i miłość.:) Jedyne co jest na minus dla mnie to trochę bajkowe to wszystko i można doszukać się absurdów w fabule. Jednak to zostało zrobione w taki sposob, że tak bardzo to nie przeszkadza.:) Bardzo fajnie dobrana para aktorów.:)

   1
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.