PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32219}

Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego

A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge
6,6 22 906
ocen
6,6 10 1 22906
4,7 10
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego

Skandal!

ocenił(a) film na 8

Ktoś szuka filmu NAJLEPIEJ z lektorem? Profanacja. Każdy film powinno się ogląda z napisami! Jak ktoś ma się wystraszyc, gdy wyciszają tło dźwiękowe pod lektora? Ale jak komuś się nie chce czytac...

Jason_Horror

Wg mnie nie potrzenie sie unosisz. Filmy z zasady oglada sie dla pzyjemnosci czy tez jak wolicie z wlasnej woli, wiec tym bardziej kazdy powinien ogladac film jak lubi i jak ma na to ochote. Nikt sie nie czepia Ci ze ogladasz filmy z napisami. Ale inni maja takie samo prawo ogladac je z lektorem. Gusta i przyzwyczajenia sa różne i choc mnie tez dziwi ogladanie horrorow z lektorem- nie robie z tego skandalu.

ocenił(a) film na 8
Kpt_Jack_Sparrow

Ale nie uważasz, że to dziwne że niektórzy nie kupują filmu tylko dlatego, że nie ma w nim lektora?

Jason_Horror

Może dla Ciebie dziwne, ale wielu ludzi nie lubi napisów. Są przyzwyczajeni do lektora i nie muszą skupiać uwagi na napisach. Ja "subtitles" lubię, ale gusta są różne w tej mierze i nie widzę w tym nic zdrożnego.

Ciesz się, że nie szukają dubbingu;) Wyobrażacie sobie Freddy'ego z dubbingiem? ;D

ocenił(a) film na 8
Chan_Ka_Kui

Nie lubią napisów, bo nie chce im się czytac. Może trochę zbyt oburzony byłem kiedy pisałem ten temat ale wciąz uważam, że lektora wybierają leniuchy i ignoranci, a napisy prawdziwi miłośnicy kina dla których jest ważna muzyka w filmie i gra aktorska(której nie słychac przez lektora).

ocenił(a) film na 10
Jason_Horror

Kiedy czytasz napisy, ciężko skupić się do końca na obrazie. Tak więc ludzie oglądający filmy z lektorem mogą dostrzeć choćby nawet gagi, które ty z pewnością przeoczysz... Dodam, że lektorzy na starych kasetkach VHS też wprowadzają spycyficzny klimat (lecz nie wszyscy), i dlatego też je zbieram !!!

Pomimo wszystko też chyba bardziej preferuję literki :))


NIE PRZESADZAJ, złośniku !

Jason_Horror

Fakt - to faktycznie troszke przesadne przyzwyczajenie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones