PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32219}

Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego

A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge
6,6 22 902
oceny
6,6 10 1 22902
4,7 10
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego

jak to można oglądać??mi w ogle sie nie podoba styl tego filmu.nie wiadomo czy to sie dzieje naprawde czy to w śnie.ogólnie niezbyt ciekawy jest freddy(filmy o nim)...są o wiele lepsze postacie horrorów np jason voerhess czy leatherface.

ocenił(a) film na 7
rafinho1986

Twoje prawo...ale tutaj właśnie o to chodzi że nie wiadomo czy coś się dzieje naprawdę czy we śnie...w ten sposób powstaje klimat. Moim zdaniem Freddy jest jedna z ciekawszych postaci horrorów i na pewno ciekawszy od Jasona...tutaj przynajmniej wiadomo że nie można go zabić bo gość grasuje we śnie i czerpie moc ze strachu swoich ofiar a Jason to facet z maczetą któemu nic się nie da zrobić bo napiera do przodu jak robocop aż w końcu i tak załatwia go jakaś dziewica...bez sensu

ocenił(a) film na 7
rafinho1986

właśnie o to chodzi, zgadzam się z przedmówcą. to właśnie wtedy nabiera klimatu, kiedy nie wiesz, czy coś dzieje się we śnie, tutaj trzeba POMYŚLEĆ, aby zrozumieć serię o Freddym, zwyczajne oglądanie nic nie da, nigdy nie będziesz wiedzieć o co tak naprawdę chodzi. Ten film był przecież jasny.

ocenił(a) film na 10
rafinho1986

Jest taka zasada "nie rozumiesz, nie oceniaj" i polecam Ci się do niej stosować. Swoją drogą, jaki sens jest ocenia dwie skrajnie rożne postacie jakimi są Jason i Freddy?

ocenił(a) film na 8
rafinho1986

" mi w ogle sie nie podoba styl tego filmu.nie wiadomo czy to sie dzieje naprawde czy to w śnie "
Dzieci , mały zabieg w fabule i już się nie mogą połamać : ))
Jak dla mnie bez dwóch zdani najlepsza , od tej części zacząłem przygodę z Freddy-m : )
Najbardziej podobało mi się to że Freddy zabijał na jawie to był w dechę pomysł , jest wiele poważniejsza od pierwowzoru przez to ma lepszy klimat !

ocenił(a) film na 8
GotTheLife

Sorry za literówkę miało być " Połapać " xD

ocenił(a) film na 4
GotTheLife

Połammy się połapką...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones