PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 517
ocen
6,5 10 1 85517
5,7 17
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

Świetna bajka!

ocenił(a) film na 9

Po prostu rewelacja nie wiem czemu taka niska ocena na filmwebie bo według mnie to jest jedna z najlepszych bajek: motyw akcji, humoru, trochę miłości jakby tak to nazwać xd.
Naprawdę polecam, a najbardziej mi się podobał numer z butami na końcu heh Kitty wszystkich potrafi oskubać ;) Moja ocena 9/10.

ocenił(a) film na 6
dragon115

Co do "motywu akcji" jestem jeszcze w stanie się zgodzić. Faktycznie jest jakaś akcja. Co do "humoru i wątku miłosnego" już nie. Film nie należy do porywających i tryskających humorem. Brak scen,które nadałyby jakiejś barwy. Przeciętniak i to troszkę naciągany. Nie ma polotu do bajek - tej samej rangi- jak chociażby słynny Shrek. Moja ocena 6/10

ocenił(a) film na 6
dragon115

Ale jajko? Jajko!? Dlaczego jajko? Dlaczego nie marchewka albo rzeżucha?

ocenił(a) film na 7
Monaco_filmweb

http://en.wikipedia.org/wiki/Humpty_Dumpty

Zapewne dlatego ;)

ocenił(a) film na 6
kibic

OK, to wiele wyjaśnia. :P

ocenił(a) film na 7
dragon115

Mnie również sie podobał ten film. Może nie był tak zabawny, jak Shrek, ale wcale nie musiał być - dobra fabuła wystarczyła, a i kilka śmiesznych scenek się znalazło. I oryginalny dubbing genialny - Antonio&Salma *.*
Bardzo dobrze się bawiłam.

ocenił(a) film na 7
egidragonfly

Fabuła niestety też nie była najwyższych lotów... Nudne nie było, ale jednak pozostaje niedosyt. Po genialnym Shreku tak mocno rozreklamowali to że apetyt był ogromny. Niestety miejscami dobre gagi Kota nie zastąpią pary Shrek & Osioł :) Może nie powinno się do Shreka tego porównywać ale... chyba inaczej się nie da:P
Animacja wspaniała, to trzeba twórcą przyznać, no i ścieżka dźwiękowa tez całkiem całkiem.

ocenił(a) film na 8
yakubbo

Problem chyba tkwi w tym, że wielu z Nas - nie oszukujmy się, porównywało film do Shreka. Co jak, co ale serii o zielonym ogrze nic nic nie przebije. Uwielbiam Kota i bardzo mi się podobał(może dlatego,że obejrzałam oryginał i Banderas ma taki seksowny głos.. haha) W każdy razie myślę,że jeśli by nie patrzeć pod kątem Shreka 1, 2, 3 czy Forever'a to bajka jest całkiem niezła. Dzieciom się na pewno spodoba. A starszym - hmm.. myśle,że skojarzenia z jajem i dialogi też zrobią swoje :)

ocenił(a) film na 7
psychopathicwizard

Owszem, baja całkiem niezła. Mam tylko nadzieję... że twórcy nie polecą na kasę i nie zrobią kolejnych trzech części historii o Puszku Okruszku :D

ocenił(a) film na 8
yakubbo

Właśnie, co do kolejnych części. Natknęłam się na coś takiego: filmweb.pl/film/Puss+in+Boots+The+Three+Diablos-2012-648122 . Widział ktoś może?

dragon115

Zgadzam się w stu procentach. Kocham tego kotka! Jest fantastyczny! :D
Film, moim zdaniem, i dla dzieci, i dla dorosłych. Teoretycznie były dwuznaczne teksty, ale na tyle dwuznaczne, że tylko od widza zależy ich interpretacja. Teoretycznie były bójki, ale nie ma tak naprawdę żadnych obrażeń. Trochę nierealne, ale w sumie przyjemne. Bohaterowie również sympatyczni, tylko Humpty irytujący, lecz takie było jego zadanie. Natomiast niesowita była dla mnie animacja, naprawdę zachwycił mnie świat wykreowany przez twórców filmu.
Nie spodziewałam się czegoś tak dobrego, a zostałam pozytywnie zaskoczona.

dragon115

Popieram bardzo fajny film, swietny dubbing, muzyka, wartka akcja,nie nudziłem sie przy nim ani przez chwile, szkoda tylko, że nie licząc napisów końcowych film trwa tylko 80 minut, krótko...za krótko.8/10.

ocenił(a) film na 10
dragon115

Świetna bajka, dla mnie lepsza od Shreka :)

ocenił(a) film na 8
dragon115

Dołączam się do wypowiedzi.
Ciężko dzisiaj dogodzić widzowi. Jednemu braknie fajerwerek, drugiemu odrobiny spokoju czy wątku miłosnego.
Dla mnie osobiście był wyważony pod każdym względem idealnie. Nic nie było nazbyt przesadzone. Najlepiej działał na mnie ten klimat i muzyka. Coś pięknego.

ocenił(a) film na 7
Pardiaczek

tak, baja godna polecenia ... nie smieszna ? no ssory jak ktos mysli ze co 5 minut bedzie pekal ze smechu to sie mysli , kilkanascie smiesznych momentów zupelnie wystarcza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones