PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219972}

Kot w butach

Puss in Boots
6,5 85 517
ocen
6,5 10 1 85517
5,7 17
ocen krytyków
Kot w butach
powrót do forum filmu Kot w butach

Kot w Butach był świetnym dodatkiem do historii Shreka. Tak jak np. pingwiny w
'Madagaskarze' albo C3PO i R2D2 w "Gwiezdnych Wojnach". Stworzenie historii, w których
Kot jest głównym bohaterem może grozić tym, co stało się z pierwszym z moich przykładów.
pingwiny zaczęły nudzić- po prostu było ich za dużo.

ocenił(a) film na 6
quasit666

Co ty mówisz ,dobrze że powstanie film o Kocie ,po Shreku szykuję się nowa świetna seria

ocenił(a) film na 8
quasit666

Ale przecież do pingwinów też zrobili osobny serial leci na kanale Nickelodeon i Comedy Central (nazywa się "Pingwiny z Madagaskaru").

odineii123

"Pingwiny z Madagaskaru" ocena na forum: 8,0
"Madagascar" ocena na forum: 7,7
"Madagaskar 2" ocena na forum: 7,5

Mówi samo przez się, że trzeba dać szansę Puszkowi.

ocenił(a) film na 7
cubanon

w "Pingwinach z Madagaskaru" Julian, król lemurów rządzi:)

m207

Moim ulubieńcem jest Skipper. A wracając do Kota, nie skreślałbym tej animacji. Chociaż jak pomyślę, że miałbym przez 2 godziny słuchać Malajkata...

ocenił(a) film na 7
Wina_Woltera

Malajkat świetnie podkłada głos pod Kota. Co do mnie, nie mogę się doczekać.

quasit666

Sądzę, że to ma potencjał by przewyższyć 3. i 4. część przygód Shreka. Szkoda tylko, że premiera u nas już nie w tym roku.

quasit666

mam nadzieje, ze zrobią z tego cos dobrego, bo jak nie to sie wkurzę;)

ocenił(a) film na 8
Eryniae

don't worry....=D
na pewno tego nie zchrzanią... tak wogule po obejrzeniu zwiastunu zapowiada się niezły chicior!!! jak dla mnie to bomba. Jedyna rzecz która mnie wkurza to to że musze czekać... nie lubie czekać >(

ocenił(a) film na 5
quasit666

Tylko ciekawy jestem czy dadzą radę bez osła a raczej bez Stuhra

ocenił(a) film na 8
hoso_tores

dadzą, dadzą....;)
nie takie rzeczy robili, zresztą spójrz na to z tej strony, jeżeli uznasz, że będzie do kitu to...
1- zaoszczędzisz na bilecie
2-twoje miejsce zajmę ja!!!!!!.... (żeby ci powiedzieć czy dali, czy nie dali radę)

ocenił(a) film na 5
Vebi

dobrze dobrze po co te nerwy :)

ocenił(a) film na 8
hoso_tores

nie ma żadnych nerwów.... poprostu mnie śmieszysz tymi wątpliwościami..... hahahahahhhhahahahhahahahhahahahahhaha

ocenił(a) film na 7
hoso_tores

Racja Stuhr jest świetny, ale to niefilm o ośle tylko kocie. Dadzą radę i bez niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones