PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193505}

Kowboje i obcy

Cowboys & Aliens
5,6 60 637
ocen
5,6 10 1 60637
4,9 12
ocen krytyków
Kowboje i obcy
powrót do forum filmu Kowboje i obcy

..nie spodziewałem się niczego dobrego już po samym tytule, ale nie oceniajmy książki po okładce;D..sam podchodziłem do filmu jak kot do jeża:D..a że lubię dobry western i Sci-Fi, więc cóż: zobaczym-albo wyłączym:D...play...i powiem szczerze, że zaskakująco dobrze film się ogląda:)..opinie oglądających kontrowersyjne:D, więc polecam sprawdzić samemu;), albo zupełnie sobie odpuścić:D, ponieważ niczego nie stracimy, a film do kina ambitnego nie należy...jednocześnie nie czułem się obrzygany typowo hamerykańskim kiczem współczesnym, a całość zaskakująco pozytywnie zjadliwa;)...sympatycznie spędzone 1,5h na chilloucie, a film poprostu oglądać z przymrużeniem oka;)...na marginesie: sam jestem ciekaw wrażeń po obejrzeniu http://www.filmweb.pl/film/Iron+Sky-2012-472258 ;) ...pozdrawiam

ja byłem na nim w kinie w galerii handlowej, jak reszta rodziny buszowała po sklepach. duża pepsi, popcorn i dam się założyć, że lepiej i tak tego czasu bym nie spędził. zgadzam się, na luzie można oglądać :) haters gonna hate.

majorex

co racja to racja :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones