PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193505}

Kowboje i obcy

Cowboys & Aliens
5,6 60 637
ocen
5,6 10 1 60637
4,9 12
ocen krytyków
Kowboje i obcy
powrót do forum filmu Kowboje i obcy

5/10

ocenił(a) film na 5

Co to się porobiło kowboje którzy w ręku nie mieli komórki ba nawet telefonu stacjonarnego radia
nie słuchali telewizji nie oglądali nawet nie wiem czy w ręku mieli kiedyś długopis , a przyszło im
walczyć z kosmitami .Szkoda że film nie poszedł w stronę komedii sam tytuł może to sugerować .W
filmie dużo się dzieje są dzieje są gonitwy strzały obcy wyglądają po mojemu paskudnie i chyba tak
powinno pójść tylko wszystko jest trochę puste i nie wiadomo po co to Gdyby film poszedł w stronę
komedii to człowiek trochę by może się po śmiał 5/10

kinoman1985

A co komórki, radio i telewizja mają do kosmitów? Możesz jaśniej? Kosmici nie mają nic wspólnego z postępem technologicznym, bo są fikcją i równie dobrze mogli się pojawić w starożytnym Egipcie. Tytuł sam w sobie był 'gagiem', żeby widz nie kombinował i od razu wiedział czego oczekiwać. Sam film nakręcony 'na serio' w westernowej konwencji, całkiem zgrabny, choć nie ideał.

ocenił(a) film na 5
MariGold_fw

Nic nie maja po szukać sensu napisałem tak że kowbojom przyszło walczyć z kosmitami a komórki telewizji czy radia nie widzieli i tyle a ty jakieś naukowym rzeczami wylatujesz że kosmici są fikcją .Fikcją są chociaż nie którzy wierzą że kosmici są i nawet zostali przez wykorzystani .A zacząłem tak bo chciałem że by tak było wszystko musi mieć idealny sens.?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones