PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193505}

Kowboje i obcy

Cowboys & Aliens
5,6 60 638
ocen
5,6 10 1 60638
4,9 12
ocen krytyków
Kowboje i obcy
powrót do forum filmu Kowboje i obcy

westernu z s-f, podszedłem do filmu z przymrużeniem oka i przyznaję, że mi się nawet podobało, nie wszystkim taka mieszanka odpowiada, można się przyczepić do wielu scen, ale to tylko rozrywka, fajnie, że w głównych rolach mamy Daniela Craiga i Harrisona Forda, nieźle wyglądają jako kowboje (Ford ma już wprawę w noszeniu kapelusza:), ogółem jest dobrze jak na kino rozrywkowe

LucasLang

Mówisz? Jak dla mnie western to western i jego magia. Zaskoczyło mnie połączenie tego gatunku z sciencie-fiction. Nie widziałm jeszcze tego filmu i zastanawiam się czy byłby odpowiedni dla mnie. Jeśli to ma być coś w stylu rozrywkowego łubu dubu z mniejszym lub większym sensem to ok. Po co mieszać to z westernem? Nie wystarczy obsadzić akcji w odpowiednim czasie i miejscu? Nie jestem sceptyczna co do filmu, tylko do połączenia. Widzę ze jesteś w temacie, to może wypowiesz się więcej :P

ocenił(a) film na 7
Ms_Paulla

Cóż mogę więcej dodać? Jak już pisałem, film nie jest dla wszystkich, jeśli bardzo lubisz tradycyjne westerny to lepiej nie oglądać tego filmu, twórcy tego obrazu chcieli być w miarę oryginalni, jak dla mnie to nawet im wyszło, ale wielkiej rewelacji nie było, swoją drogą też wolę tradycyjne westerny, a "Kowboje i Obcy" potraktowałem na lajcie:) wielu ten film skrytykowało, że jest durny i nudny, jestem zdania, że każdy ma swój gust i być może obejrzysz kiedyś ten film i też go skrytykujesz (co jest absolutnie zrozumiałe) lub stwierdzisz, że jest ok, na temat tego obrazu czytałem już dawno i byłem po prostu ciekaw takiego połączenia, serdecznie pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones