PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193505}

Kowboje i obcy

Cowboys & Aliens
5,6 60 661
ocen
5,6 10 1 60661
5,1 13
ocen krytyków
Kowboje i obcy
powrót do forum filmu Kowboje i obcy

Jedynie ze względu na Harrisona Forda oceniam na 5.
Że też się dał na to namówić...

ocenił(a) film na 4
Rob_Rock

Scenariusz mi się podobał - fajny był pomysł, ale go zepsuli. A Ford nie był odkrywczy - czułem się, jakbym patrzył na Hana Solo na dzikim zachodzie. Serio - zero odkrywczości, Han Solo kropka w kropkę. I w ogóle taki jakiś dziwny ten film - jakby nie mogli się zdecydować producenci, czy chcą dobry film stawiający na fabułę, czy dobry film akcji. Przez co nie wyszło im ani jedno ani drugie. Nawet aktorzy z wysokiej półki nie ratują tego filmu, bo Harison Ford przypominał mi cały czas Hana Solo, więc odkrywczo nie zagrał, a Daniel Craig był jak Batman, albo James Bond na dzikim zachodzie - też niezbyt odkrywczo nie zagrał. Olivia Wilde ( ^^ ) przez większość filmu nie ma się jak wykazać, bo prawie nic nie mówi i wygląda na nic nie znaczącą postać, a potem jak wkracza do akcji, to jakoś też nie zachwyca. Ale film nie jest tragiczny, bo mimo wszystko, gdyby nie stawiali tak bardzo na akcję, to mogło by być ciekawie, to fajny pomysł na film jest, mieli świetny pomysł z tą amnezją głównego bohatera, przez co film jest strasznie tajemniczy, bo przez większość czasu nie wiemy tak na prawdę o co w sumie chodzi - stopniowo razem z bohaterem wszystko odkrywamy, tylko że oczywiście zepsuli to, bo jest za dużo akcji i w ogóle wszystkiego nasrane pod sam koniec. :/ I podobały mi się też te przekoloryzowane ujęcia - fajnie to wyglądało i nadawało filmowi klimatu, tajemniczości w jakiś sposób i w ogóle przypominały wtedy jakoś grę komputerową. Tyle, że to za bardzo nie ratuje tego filmu. Jak mówiłem - za dużo wszystkiego tu jest. Jest wszystko i nic tak naprawdę. A szkoda, bo mogło być fajnie.

bartosz_skop

"Jest wszystko i nic tak naprawdę" - jak w Twojej recenzji. W jednym zdaniu byś to zmieścił. Film kiepski bo przewidywalny i kiczowaty (dużo tego ostatnio kręcą). Prawda jest taka że gdyby nie obsada to wszyscy by przeszli obok tego filmu jak koło grubej prostytutki. Swoją drogą jestem ciekawy jaka była gaża Forda że się dał namówić;D 2/10

ocenił(a) film na 4
mikus8k1

To nie jest recenzja. Raczej moje wrażenia po oglądnięciu filmu. Taka z tego recenzja jak z koziej dupy trąba. :P Z resztą recenzją nie można nazwać czegoś, co ktoś napisał na szybko w parę minut. ;)

bartosz_skop

miało być w cudzysłowiu ;p na szybko jak się pisze łatwo o przeoczenie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones