PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193505}

Kowboje i obcy

Cowboys & Aliens
5,6 60 660
ocen
5,6 10 1 60660
5,1 13
ocen krytyków
Kowboje i obcy
powrót do forum filmu Kowboje i obcy

Dobre sci-fi

ocenił(a) film na 8

Polecam film miłośnikom fantastyki, a krytyki totalnie nie rozumiem. Inwazja kosmitów w 19 wieku na Dzikim Zachodzie - co w tym złego?. W ogóle jakoś ostatnio wszyscy narzekają na filmy z kosmitami (patrz Bitwa o Los Angeles), ale jakoś każdy na nie czeka. Jak ktos nie lubi kosmitów to niech się ograniczy do filmów obyczajowych... Dobre aktorstwo, niezła akcja. Film nie jest cukierkowaty i przede wszystkim nie jest kiczowaty. Kiczowate są filmy o sperbohaterach (większość) lub inne szmiry typu Zmierzch czy Oszukać przeznaczenie 4, już nie wspomnę o transformers. Tutaj jest kawał dobrego sci-fi.

Sigh

Popieram. Widać większość nie dojrzała do takiej konwencji. Każdy zakłada, że jak już kosmici zaatakują Ziemię, to koniecznie w XXI wieku i trafią na rozwiniętą cywilizację i armię. Ten scenariusz zakłada co innego. I jak widać mało kto się potrafi z tym pogodzić. To jest film SF, a ten gatunek dopuszcza wszelakie, często najbardziej nieprawdopodobne scenariusze.

ocenił(a) film na 7
Pete

Też popieram. Klimat jest, nawet przypomina mi RPG'a Deadlands. Przyjemnie się ogląda. Parę rzeczy w scenariuszu bym zmienił, ale i tak wyjątkowo mile mnie zaskoczył po tylu negatywnych opiniach, które tu wyczytałem. To tylko świadczy o tym ilu baranów ma teraz internet.

ocenił(a) film na 8
Pete

Czy ktoś swie kiedy ten film zostanie wydany na dvd-blu-ray w Polsce??podobno ma to być wersja reżyserska dłuższa o kilkanaście minut...:)

grapho71

Chyba to co oglądałem w HD to właśnie ta wersja. Z napisami ma 2 godziny 15 minut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones