PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193505}

Kowboje i obcy

Cowboys & Aliens
5,6 60 662
oceny
5,6 10 1 60662
5,1 13
ocen krytyków
Kowboje i obcy
powrót do forum filmu Kowboje i obcy

protestuję przeciwko takim produkcjom, to nie powinno ujrzeć światła dziennego,
kiszka, knot, gniot, dziadostwo i inne wymyślne nazwy.
Temat ten dedykuję wszystkim, którzy tak mocno odradzają jego oglądanie, powołując
się na stratę tak cennego czasu, (przecież w tym czasie można obejrzeć kilka odcinków
wenezuelskiego serialu, z reklamami włącznie, może akurat zdążyliby w tych odcinkach,
tak emocjonująco zjeść obiad). Niektórzy, odradzając oglądanie powołują się na wyższe
idee,
np. niepotrzebna strata energii elektrycznej (czyżby groził nam trzynasty stopień
zasilania)?
Na temat tego filmu czytałem tematy i posty, widzów oceniających na 10/10. Widocznie
im się podobało, a gdyby któryś z nich przeczytał, że nie warto tracić czasu, posłuchał się,
nie obejrzał, byłaby to dla niego niepowetowana strata.
Trudne kino jak np. dramat psychologiczny ma rzesze zwolenników, w większości są to
ludzie znający się na rzeczy, ale zawsze znajdą się tacy, którzy zaniżą ranking (często
wybitnego filmu). Z drugiej strony film łatwy, lekki i przyjemny, zdołują właśnie erudyci i
koneserzy kina trudnego.
Czy nie można trochę delikatniej?
Ja osobiście preferuję kino lżejsze, po pracy nie zawsze chce mi się analizować film. Po
prostu seans i spać.
Oczywiście nie stronię od kina ambitnego, nawet zdarzyło mi się tak, że nie zrozumiałem
co to miało być, zadałem pytanie na forum dyskusyjnym tego filmu, ktoś z forumowiczów
podał link z opracowaniem sensu owego, przeczytałem i niby wszystko powinno grać.
Nie oceniłem go jednak w ogóle, nie chcąc zaniżać oceny tylko dlatego, że nie trawię
tego filmu. Po prostu nie miałem serca bruździć tym wszystkim ludziom, byli tak
zafascynowani, więc nie mogłem dać jednej czy dwie gwiazdki, bo byłoby to nie w
porządku względem nich.

ocenił(a) film na 3
Burmistrz

Nie wiem jak Ci się to udało, ale Ci się udało. Po prostu Ci się udało. Większości, żeby to zrobić wystarczy założyć temat i napisać jedno zdanie. Ty napisałeś 26 linijek tekstu. I udało Ci się. Udało Ci się nie zawrzeć w tym tekście NIC, poza odrobiną paradoksu i zaprzeczania samemu sobie. Najpierw piszesz, że protestujesz przeciwko takim produkcjom. Na końcu już "Czy nie można trochę delikatniej?
Ja osobiście preferuję kino lżejsze, po pracy nie zawsze chce mi się analizować film. Po prostu seans i spać. " Czyli zaraz, protestujesz przeciwko takiemu kinu, ale jesteś jego fanem? How it f*ckin' works?
Chłopie, przez cały post pierdzielisz jak potłuczony, nie ujawniając ani swojej opinii o filmie, ani żadnego konkretnego pytania na tematu filmu, tylko jakieś głupoty o fanach kina trudnego i kina lekkiego. Napisałeś piękne zdanie - "Po prostu nie miałem serca bruździć tym wszystkim ludziom, byli tak
zafascynowani, więc nie mogłem dać jednej czy dwie gwiazdki, bo byłoby to nie w porządku względem nich."
To ja mam jeszcze prośbę - nie bruźdź też forum i nie pisz nic nie znaczących i puściutkich pierdół, bo to też nie jest w porządku względem nikogo.

Mr__Pink

Dlaczego uważasz, że zdanie "Po prostu seans i spać", jest protestem dla takiego kina? Po ciężkiej pracy, taki (czasoumilacz) jest jak najbardziej na miejscu.
Może nie umiem tak pięknie formułować tekstu jak Ty, ale nie zgadzam się z takimi, którzy odradzają oglądanie jakiegokolwiek filmu.
każdy film znajdzie swoich fanów, pod warunkiem, że go obejrzą.

ocenił(a) film na 7
Burmistrz

Moim zdaniem jak na takie połączenie,dość kontrowersyjne wyszło całkiem nieżle - szału nie ma,ale można obejrzeć.

dochulla

Dokładnie, można obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones