PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193505}

Kowboje i obcy

Cowboys & Aliens
5,6 60 638
ocen
5,6 10 1 60638
4,9 12
ocen krytyków
Kowboje i obcy
powrót do forum filmu Kowboje i obcy

LOL

ocenił(a) film na 1

Dawno nie oglądałem tak bzdurnego filmu. Apacze z pałkami i łukami, oraz kowboje z pistoletami i strzelbami rozwalają obcą cywilizacje. Szkoda tylko tych znanych nazwisk występujących w owym filmie.

ocenił(a) film na 6
ArtekNB

A "Avatara" widziałeś?

ocenił(a) film na 6
tyraelx_2

He he! Dobra kontra! Konkretna!

użytkownik usunięty
tyraelx_2

To rdzenni mieszkancy planety byli zacofani? No, ciekawostka - jakos nie zauwazylem aby ludzie dysponowali mozliwosciami przenoszenia jazni z jednego ciala do drugiego. No ale pewnie: byli zacofani bo nie mieli Big Maca - ot, klasyczna glupota.

ocenił(a) film na 6

chyba nie zrozumiałeś do końca sensu mojej odpowiedzi - przeczytaj jeszcze raz.

użytkownik usunięty
tyraelx_2

Raczej Ty filmu i mojej - to widac.

ocenił(a) film na 7

Nie.

ArtekNB

obsada całkiem niezła, ale tytuł odpychający dlatego nie wiem czy go oglądać. ;/

ocenił(a) film na 6
burgundoowa

ambitne kino to to nie jest - ale czy tylko ambitne filmy trzeba oglądać? Dobre na spotkanie z przyjaciółmi przy piwku i pop-cornie. Ot, taki zapychacz w wersji wideo ;)

ocenił(a) film na 4
ArtekNB

że craig zgodził sie zagrać to nie wiem.... słabizna

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
markin

Dupa jest od srania , Aktor jest od grania.
A film mimo bzdurnej nazwy da się spokojnie obejrzeć, taka przygodowa bajeczka SF w klimacie Wild West , trzeba przyznać że z nazwą filmu to się nie postarali;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
markin

ohh ale mnie uraziłeś będę płakał cały tydzień, pozdro ćwoku

ocenił(a) film na 7
Shade83

Na marginesie gratuluje ROK PIERWSZY na 10/10 , no cóż to przecież tak genialna komedia!!!!!
A raczej gniot dla totalnych trepów no ale cóż taki masz już obsrany poziom

ocenił(a) film na 1
Shade83

to za obrzezanie syjonisto ów film w ten pewien szczegolny sposob dostal ow 10 hahahaha

ocenił(a) film na 1
Shade83

znikną troski jak przejdziesz na :
http://www.youtube.com/watch?v=Yvr2wuY8wYc

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
markin

HAhaha nie zapraszałem cię do dyskusji, no tak , pan arystokrata musi sobie zapraszać ludz do dyskusji i, nie wiem czy Ćwoku zauważyłeś ale tutaj każy może napisac co ma do powiedzenia, tym bardziej jak ćwok twojego pokroju mu jedzie, więc do dyskusji nie musiałeś mnie zapraszać, bo twój post pretenduje do miana żenującej wypociny trepa niż czegoś co przypomina namiastkę dyskusji, także , stul dziuba schowaj się do swojej jamy i spójrz prawdzie w oczy, że zostałes zjedzony przez syjonistycznego żyda prostaka.Bolesna prawda

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
markin

Ohhh to się popisałeś poprawną polszczyzną aż mi szczęka opadła, widać że słownik to ty masz ale chyba trudnych wyrazów, trolować co to za pedelaskie stwierdzenie?chyba posługujesz się nim wśród swojej braci, ja już napisałem co miałem do napisania, głosu raczej nie dam bo w przeciwieństwie do ciebie jestem rasowy a ty jesteś zkundloną łajzą więc z czym podskakujesz ćwoku?

ocenił(a) film na 1
Shade83

Daj głos

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shade83

smacznego...

ArtekNB

SPOILER!!

cywilizację rozwalili dzięki temu, że craig miał bransoletę, której potem do destrukcji użyła "dobra obca" w rdzeniu statku. przecież gdyby nie miał bransolety to wycięli by ich wszystkich na samym początku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones