PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193505}

Kowboje i obcy

Cowboys & Aliens
2011
5,6 61 tys. ocen
5,6 10 1 60989
5,0 33 krytyków
Kowboje i obcy
powrót do forum filmu Kowboje i obcy

Czego ci durni Amerykanie nie wymyślą :)

Brutal

durni nie durni ale film wg mnie ciekawie się zapowiada

ocenił(a) film na 6
Brutal

dużo więcej niż durni Polaczkowie

logan_slupsk

Tak, więcej głupot, masz rację :)

Brutal

Założę się, że jakby robili 'Górale i obcy', to piałbyś zachwyty.

gringo123

To przegrałbyś zakład :)

gringo123

Jeszcze tylko czekamy na "Dresiarze i obcy".

jporuba

Nie porównuj kowboi do dresiarzy...

ocenił(a) film na 8
gringo123

Ja bym taką coś hybrydę chętnie obejrzała, może nawet Janosik przeżyłby to starcie ;)

Brutal

sam jestes durny!!!! ja od 25 lat sledze i czytam ksiazki to nic wymyslonego jeno podrzucanie kontrolowanych faktów rezyserom w celu przygotowania nas na ujawnienie tajemnicy bliskiego spotkania.......

ocenił(a) film na 6
Brutal

znalazł się pan "inteligentny", sam coś wymyśl jak jesteś taki mądry

dawiola

http://www.komiksynaekranie.com/na-ekranie/kino/inne-wydawnictwa/cowboys-aliens/ przeczytajcie sobie info o tym filmie, a dopiero potem wstawiajcie durne komentarze

ocenił(a) film na 5
Brutal

Wystarczy spojrzec na tytul , obejrzec zwiastun i zerknac na obsade by sie zorientowac ze film zostal zrobiony z przymrozeniem oka.

Brutal

Zgadzam się, pomysł wręcz idiotyczny pasujący na jakiś film familijny bądź komedie.

Brutal

To jest drobiazg, niektórych amerykanów nie można klasyfikować jako chorych umysłowo czy obłąkanych przez np takie filmy:

http://www.filmweb.pl/film/Ludzka+stonoga-2009-542284

Simple_man

E tam, to jeszcze nic...

ocenił(a) film na 8
Brutal

Fakt, kompletnie porąbane, ale może dlatego osiągnie jakiś sukces? Można się będzie śmiać z "fabuły" i zachwycać wykonaniem ;)

Brutal

A mnie bardziej zastanawia jak zamierzają to w ogóle zrealizować. Rozumiem że Craig ma jakieś tajemnice kajdany które strzelają promieniami lasera czy coś takiego, ale to oznacza że są one dosyć niepowtarzalne i trudno zdobyć ich więcej, a przynajmniej na dzikim zachodzie w XIX wieku. Tak wiec po kiego zbiera tę całą grupę do walki z najeźdźcami, skoro tylko on ma jakąkolwiek broń która jest w stanie ich uszkodzić. Chyba że nagle okaże się że niesamowicie zaawansowane statki kosmiczne obcych nie są wyposażone w żadne tarcze, więc tubylcy zestrzelą je przy pomocy łuków i strzał.

zioming

....to oczywiste, że mu pomagają. A ty byś mu nie pomagał?

The_Fallen

A niech mu pomagają ile chcą, zastanawia mnie tylko co oni mogą zrobić w takiej sytuacji żeby mu pomóc, stać za nim z transparentem i dopingować?

ocenił(a) film na 7
Brutal

Jak już wymyślili. To film na podstawie komiksu.