PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193505}

Kowboje i obcy

Cowboys & Aliens
5,6 60 638
ocen
5,6 10 1 60638
4,9 12
ocen krytyków
Kowboje i obcy
powrót do forum filmu Kowboje i obcy

Szkoda że jest takich filmów mało dobrze zrobionych i nie rozumiem czego ten film na tym
filmweb jest tak słabo oceniony

ocenił(a) film na 5
loko70

ale przyznaj że jest przewidywalny, wtórny, i ma średnią akcje

loko70

bardzo dobry film,zgadzam się,lekki,łatwy i przyjemny,a przewidywalny .. no cóż może widzowie są coraz bardziej inteligentni ;)

west17

spróbuje wytłumaczyć , ma niska ocenę z jednego powodu ... mianowicie jest słabiutki. Wielu podnieca się s-f na dzikim zachodzie, ok coś nowego, fajny pomysł na film, aktorzy konkretni, więc pytam..dlaczego wyszło takie dziadostwo? Film może być lekki, ale nie ogłupiający! Facet z błyskotką na ręku zestrzeliwuje myśliwce obcych...ludzie to tak jak by północnokoreański wieśniak zestrzelił f-22 za pomocą pistoleciku , obcy po zaatakowaniu swej bazy wyskakują na ziemian nadzy, hehehe, cywilizacja niesamowicie bardziej rozwinięta od nas, w walce nie używa żadnej ochronnej zbroi czy czegoś podobnego, nie mam pytań. Cywilizacja wysoce rozwinięta, boi się ludzi których największym wynalazkiem była elektryczność..hehe, i musi robić rozpoznanie? Ludzie zmiłujcie się. Obcy potrzebują złota więc szukają go na zadupiu zamiast zaatakować największe skarbce świata? Film lekki, za bardzo, z wieloma błędami, nie tego się spodziewałem, 6/10 najwyżej, kto daje 10 ???? Przeginacie

misior823

ale przecież o Oskara się się nie ubiega
czysta rozrywka ,a skąd wiesz,że wyżej rozwinięta cywilizacja używa ubrań,jeśli istnieje wogóle taka ? ;)
no z tym złotem i rozeznaniem,to masz rację

west17

skoro są na obcej planecie przydało by się nie ucierpieć od jakiejś dzidy zacofanych ziemian:) umieją robić statki kosmiczne, umieją robić zbroje czy coś w tym rodzaju...

west17

a oglądałeś Alien Trespass ?Wiem,że nie ma porównania ale bardzo lubię ten film,przyjemnie się ogląda,ma niską ocenę,ale ci co oglądają nie rozumieją,że to film zrobiony w stylu lat 50 i dlatego taki fajny,jest genialny
a co do Kowboje-wiesz w końcu rozeznanie,więc się nie spodziewali ;)

ocenił(a) film na 6
misior823

Może oni te wszystkie technologie "odziedziczyli" po innej cywilizacji, przejęli broń (jak "Bond" od nich), statki itd. Bo sami raczej wyglądają na rasę brutalną, barbarzyńską itd. (jak obcy). Kosmici raczej są wyobrażani, jako takie istoty lub jako nadzwyczaj inteligentne, rzadko połączenie (chyba najlepsze połączenie to Predator), więc pewnie, technologię mają od jeszcze innych kosmitów. Co do zestrzelenia "pistolecikiem", myśliwca, może to nie jest jakiś "pistolecik", tylko jakby starcie RPG z helikopterem. Jesteś znawcą technologii, wymyślonych obcych na potrzeby tylko tego filmu? Może mają jeszcze słabsze "ręczne" bronie.

ocenił(a) film na 7
misior823

"Film może być lekki, ale nie ogłupiający!"

Au contraire! Z lekkiego kina to właśnie ogłupiającymi filmami jaram się najbardziej.

loko70

Ja już od jakiegoś czasu przestałem brać na serrio wypowiedzi innych i oceny.Ten film jest doskonałym przykładem :)
Miło się go oglądało lubię filmy które zostają w pamięci

ocenił(a) film na 4
loko70

Film może się podobać, bo jest luźny, przyjemny, ale patos, który wprowadzili jest tak sztuczny, że musiałem wyłączyć film i dać mu spokój. Zdzierże Kowbojów walczących z UFO, ale sztucznych dialogów i zabiegów na uczuciach widzów typu "o teraz prosze płakać bo x bohater ginie" sprawia, że automatycznie wyłączam film.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
buttle

Kolego buttle. Czy mógłbyś mi odpowiedzieć na pytanie:
Po co faszerować się filmami akcji skoro najwidoczniej nie podchodzi (a może podchodzi wysoko aż do gardła) ten typ kinematografii? Po co udowadniać, że film, który z założenia jest prosty i ma służyć jednemu - odmóżdżeniu - jest prosty i odmóżdżający? Cierpisz na odmianę sadomasochizmu? Oglądasz coś co z założenia ci się nie podoba i potem oznajmiasz wszem i wobec jakie to banały obejrzałeś?
Pytam z ciekawości i bez złośliwości. Naprawdę jestem ciekawy.

loko70

To nie jest film przy którym dopada nas refleksja na temat życia tylko czysta rozrywka. Napieprzają się laserami i tyle. Zgorzkniali ludzie uznający się za koneserów kina jak coś widzą że jest troszkę słabsze to od razu jadą po tym jak nie wiadomo po czym. Tyle na ten temat.

ocenił(a) film na 4
Filipo210

Mnie też się fim nie podobał myślałem że bedzie z przymróżeniem oka a on był na poważnie, szkoda bo naprawde dobry temat na jakis jajcarski film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones