Naprawdę niezły

Długo unikałem tej produkcji odstraszony nieco groteskowym (kiczowatym na pierwszy rzut oka) tytułem i jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie. Film ogląda się naprawdę przyjemnie, pomijam tu nawet gwiazdorską obsadę bo bardziej do gustu przypadły mi kreacje bohaterów jakie ci aktorzy stworzyli. Każda z nich była zapamiętywalna, charakterystyczna na swój sposób. Nie dostrzegałem tutaj wyraźnego podziału na bohaterów pierwszoplanowych i resztę tzw. "wypełniaczy", nie miałem wrażenia, że ktoś tu jest bo jest, wciśnięty na siłę bo liczba aktorów musi się zgadzać.

Nie wiem czego niektórzy oczekiwali od tej produkcji, ale ja podszedłem do niej jako do kina typowo rozrywkowego i w tym aspekcie Kowboje i Obcy sprawdzili się według mnie naprawdę dobrze. Sam mix westernu z science-fiction wydawał się pomysłem szalonym a jednak film ma to coś, oryginalna fabuła, zapadający w pamięć, charakterystyczni bohaterowie, efekty ok, czego chcieć więcej? Luźny film, taki na wypoczęcie i bardzo przyjemnie mi się go oglądało.

Podsumowanie: Mocne 7.

14

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię