PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193505}

Kowboje i obcy

Cowboys & Aliens
5,6 60 661
ocen
5,6 10 1 60661
5,1 13
ocen krytyków
Kowboje i obcy
powrót do forum filmu Kowboje i obcy

Warto na to czas i prąd marnować ? ;d

ocenił(a) film na 8
TirQ

Warto obejrzeć

ocenił(a) film na 2
radzioi

Mam nadzieje :D

TirQ

Tytuł mówi wszystko...jeśli kogoś zainteresował to może film się spodoba....ale nie należy spodziewać się absolutnie niczego ponad to co w tytule. Obsada niby jest niezła...tylko że nic z tego faktu nie wynika....plenery ładne.....i to na tyle z pozytywów

ocenił(a) film na 7
TirQ

Ja oglądałem wczoraj, i moim zdaniem całkiem ok. Nie będę wracał do tego filmu i nie zapamiętam go pewnie na długo, ale można obejrzeć bez wyrzutów sumienia :D
Imo. Daniel Craig pasuje tu 100x bardziej jako taki cichy zakapior niż jako Bond. Generalnie jak nie musi nic gadać tylko robi głupie miny i sie gapi, to nieźle wypada :D
No i Harrison Ford jak zawsze niezawodony. Chyba jedyny aktor w tym filmie, który miał coś do odegrania :P

ocenił(a) film na 2
TirQ

Podzielam zdanie przedmówców. ;) Wczoraj też obejrzałem i tragedii nie ma - da się obejrzeć ;-) , ale pewnie na długo w pamięci nie zapadnie ;d .
Nigdy nie pomyślałbym że kosmici połaszczą się na ziemskie złoto. :DDDDDD

ocenił(a) film na 1
TirQ

da sie obejrzec rowniez i smerfy ale coz z tego?:) film do doopy i kompletnie bez pomyslu! Favreau
odsuneli od iron mana trojki i cale szczescie bo jakby zrobil cos w stylu tego gowna to koniec swiatra! ten film jest bez sensu, pomyslu i polotu!

ocenił(a) film na 2
shoker

Co racja to racja... ale przynajmniej nie wyłączyłem tego w połowie :D, bo jednak totalnych gniotów jest duuuuuuuzo więcej.
Ostatnimi czasy ciężko jest o dobry film, niby obsada dobra a później rozczarowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones