The Kingdom

1 godz. 50 min.
7,3 43 478
ocen
7,3 10 43478
10 957
chce zobaczyć
5,8 5
ocen krytyków
{"rate":5.8,"count":5}
{"type":"film","id":195939,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Kingdom-2007-195939/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Królestwo
  • jotubyl ocenił(a) ten film na: 8

Podniosłem ocenę z powodu jednego bardzo inteligentnego dialagu "nie bój się zabijemy ich
    wszystkich" to było mocne te słowa wyjaśniły dlaczego jest wojna na świecie żadna z stron nie chce
    popuścić.Dobry film może dupy nie urywa ale warto zobaczyć.

• jotubyl Zgadzam się, scena z przytoczonymi scenami rewelacyjna.

• Aggs ocenił(a) ten film na: 8

jotubyl Dokładnie! Mnie też to zdanie "podniosło" ocenę filmu. Każda strona ma "swoje racje" i każda strona uważa, że robi dobrze, bo to "ci drudzy są źli". A jednak zabicie drugiego człowieka nie może być "lepsze" czy "gorsze" w zależności od tego kto i kogo zabija... to wciąż odebranie drugiemu człowiekowi życia.

• MartiniKS ocenił(a) ten film na: 7

jotubyl Hmm a ja wahałem się między 6 a 7 i z tego samego powodu co Ty, podniosłem i oceniłem na 7 :)

• adam_s4 ocenił(a) ten film na: 8

jotubyl Rzeczywiście dialog był poruszający i sensowny, ale wydaje się że podłoże wojny ma inne źródła. Ekonomia

• dezertx ocenił(a) ten film na: 8

adam_s4 a ja głupi myślałem że niesienie demokracji ;D

• aniakropka82 ocenił(a) ten film na: 5

jotubyl Niesamowite. To mój pierwszy komentarz tu. Ponieważ ja poczułam bezsens. Każda strona chce się po prostu mścić. A zemsta nie ma słusznej strony.

• Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 7

aniakropka82 każda chce się mścić, ale ta zemsta ma inne podłoże w każdej ze stron.