PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785}
6,6 500
ocen
6,6 10 1 500
Królowa aniołów
powrót do forum filmu Królowa aniołów

Jeden z moich ukochanych filmów. Klimatyczny, psychologiczny, czyli wszystko co lubię.
Wspaniała obsada aktorka na czele z Panią Gabrysią Muskałą.
Dodatkowo świetna muzyka, która wywołuje niesamowite emocje...
Przenosimy się w dalekie czasy... piękna scenografia, kostiumy.

ocenił(a) film na 9
CeCe

Zgadzam się absolutnie! Z pewnością obejrzę jeszcze nie raz! Świetny klimat, przecudowne zdjęcia, muzyka, rewelacyjne aktorstwo!

ocenił(a) film na 8
Snezana

Zgadzam się. Klimat, gra aktorska(szczególnie Mariusz Jakus), scenografia(historyczna przypominała mi tą z filmu "Fanny i Aleksander" Bergmana), całkiem ciekawe motywy muzyczne...Jedyne zastrzeżenie mam co do zdjęć, a właściwie do scen kiedy to kamera śledzi bohatera(np. Księdza Jakuba). Uważam, że można było to lepiej pokazać...np. w "Sanatorium pod klepsydrą" Witold Sobociński prowadził kamerę z dołu i boku bohater, pokazując co jest przed nim, a nie eksponując plecy i tył głowy aktora.

ocenił(a) film na 10
CeCe

Mam identyczne odczucia, a muzyka, mrrrr, jestem w niebie zatapiając się w You Will Always Love :-)

użytkownik usunięty
CeCe

Film przepiękny, fantastyczny Władysław Kowalski w filmie i Mariusz Jakus. Aktorzy w filmie sprawili, że się wzruszyłem, a to rzadko się zdarza. Film ma w sobie bardzo dobre zdjęcia oraz fantastyczną piosenkę na końcu filmu - gdy są napisy końcowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones