PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662745}

Królowa pustyni

Queen of the Desert
5,7 9 633
oceny
5,7 10 1 9633
4,1 11
ocen krytyków
Królowa pustyni
powrót do forum filmu Królowa pustyni

Co ja patrzę? To film Wernera Herzoga?! Serio? To film TEGO Wernera Herzoga, wizjonera co stworzył tak niezapomniane monumentalne obrazy jak : "Aguirre..." czy "Szklane serce" ? Nie mogę uwierzyć w to co widzę. Wygląda jak "jeden z tych filmów, zrobionych przez każdego reżysera" . Pobyt w USA naprawdę mocno Mu zaszkodził, powinien wracać do Niemiec i tworzyć znów filmy stojące w opozycji do mainstreamu a nie płynąć z nurtem by się kasa zgadzała. Zwiastun pokazuję film płytki ze sztampową fabułą i też takową techniką filmowania , szkoda Wernera, był swego czasu Geniuszem.

Bronson87

Przekopałem się przez słownik PWN, żeby sprawdzić jak wyśmiać Pana "recenzję" zwiastuna. Nie znalazłszy jednej dobrej odpowiedzi, wyśmieję ową "recenzję" zwiastuna jak bądź: cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha... Po pierwsze ocena Pana Herzoga po zwiastunie jednego filmu, a to patologia w pełnym rozkwicie. Niestety może będę niesprawiedliwy, tych "innych" z góry przepraszam, ale to choroba Pana pokolenia pt: "Nie wiem ale się wypowiem jako autorytet, bo wydaje mi się, że wiem." Po drugie i ostatnie, reżyser z takim dorobkiem i w takim wieku ( z całym szacunkiem) jak Pan Herzog może sobie tworzyć filmy tak bardzo komercyjne, jak tylko mu się spodoba. A teraz proszę przeprosić Pana Herzoga, obiecać poprawę i wylogować się z fb, żeby się więcej nie kompromitować.

k_leee

Panie a może Pani albo coś (?) o pseudonimie k_lee jakim prawem nakazuje mi przeprosiny Pana Herzoga i stwierdza że tu cytuję: " ocena Pana Herzoga po zwiastunie jednego filmu" może ja stanowię patologię ale chociaż czytać potrafię czego nie potrafisz, zatem pozwolę sobie w prostszy sposób zaprezentować to co napisałem : nie osądzałem całej filmografii Wernera Herzoga a jedynie pewien odcinek, dokładnie ten amerykański. Zatem proszę obiecać poprawę w czytaniu ze zrozumieniem, wylogować się z internetu i poczytać kilka książek, nabrać ogłady i wrócić by zabrać głos. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones