PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138944}

Krąg

Dayereh
6,9 399
ocen
6,9 10 1 399
6,8 6
ocen krytyków
Krąg
powrót do forum filmu Krąg

Może mi ktoś powiedzieć, czemu ta dziewczyna najpierw tak bardzo chciała jechać do tego raju,
prosiła kasjerów o bilet, a potem kupiła niepotrzebną sukienkę i nie pojechała?
O co chodziło, że ten strażnik pyta się o jakąś babke - ona była w tej celi czy nie?

ocenił(a) film na 7
talkingturkey

Przed autobusem stała grupa policjantów, przeszukiwali bagaże sprawdzali podróżnych. Ona nie mogła podróżować sama, bez mężczyzny. Nie była też studentką, nie miała legitymacji studenckiej. Wsadziliby ją do więzienia. A kupiła raczej koszulę ;)
Wydaje mi się, że kobieta, którą wywoływał strażnik to była kobieta z pierwszych scen filmu, która urodziła dziewczynkę zamiast chłopczyka.

ocenił(a) film na 6
Psikuss

dzieki, w takim razie po co kupiła tę koszulę?

czy ta inna kobieta dokonała w końcu aborcji czy nie?

ocenił(a) film na 7
talkingturkey

Koszulę kupiła podejrzewam dla swojego brata. Gdy mówiła do swojej koleżanki o "raju" (tam gdzie się wychowała) to wspominała, że bawiła się tam ze swoim bratem. Poza tym na początku filmu pewien chłopiec się ładnie do niej uśmiechał i miał tę samą koszulę. No a dodatkowo jest to taka zwykła miła czynność, kupić komuś koszulę :) taka codzienna a myślę, że w więzieniu takiej codzienności może brakować.
Nie wiem jaką decyzję podjęła ta kobieta o aborcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones