PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32011}

Kręgosłup diabła

El espinazo del diablo
6,6 13 957
ocen
6,6 10 1 13957
6,3 6
ocen krytyków
Kręgosłup diabła
powrót do forum filmu Kręgosłup diabła

na prawdę bardzo dobry film dziwię się że jego średnia z ocen to zaledwie 6,8 na ten moment...

ocenił(a) film na 8
ja_yo

ZGADZAM SIĘ POWINNA BYĆ CO NAJ MNIEJ 7,5

ocenił(a) film na 6
ja_yo

Jak dla mnie to średnia akurat jest prawidłowa. Film jest dobry, ale nic ponad to. Dobre zdjęcia,fabuła
niby wszystko OK. Ale czegoś mi w nim zabrakło. O wiele lepiej Del Toro wyszedł "Labirynt fauna"

ocenił(a) film na 8
ja_yo

Witaj ,zgadzam sie z Toba,6,8 to zdecydowanie srednia calkiem innego filmu!!!

ja_yo

CO ???? Po pierwsze to nie horror nie ma tam nic strasznego, wiec to już połowa filmu jest zepsuta po drugie co do wersji dramatycznej też nie porywa tylko scenariusz scenografia i zdjęcia ratują film po trzecie Guillermo del Toro postawił sobie wysoko poprzeczkę poprzednimi filmami wiec ocena jest nawet za duża o jedną gwiazdkę

ocenił(a) film na 3
PIXA_GOD

Zgadzam sie

ocenił(a) film na 10
PIXA_GOD

Po pierwsze TO JEST horror, to, ze nie straszy w taki sposób jak się spodziewamy, to nie znaczy, ze nie straszy wcale.

Po drugie... Poprzednimi filmami? hahaha, czym? Mutantem czy moze Cronosem? Bo ani jeden, ani drugi nie są dziełami nawet w połowie tak głebokimi jak ten.

To, ze ktoś kręci film, który straszy w szczególnosci w sferze naturalizmu, a nie fantastyki, przy czym kręci psychologiczny dramat - świadczy o kunszcie.

Po trzecie - jeśli scenariusz ratuje film, to zaprzeczasz sam/sama sobie. Bo albolo film jest zepsuty i nie porywa, albo scenariusz ratuje film. Bo w sumie, to, ze piszesz, ze scenariusz, scenografia i zdjecia ratują film oznacza - ni mniej ni więcej, ze film jest niemalże bezbłedny.

Animefun666

Czytanie ze zrozumieniem wiem nie było cię wtedy w szkole. Dobra koniec tematu jak nie rozumiesz nie odpowiadam, uczyć cię polskiego nie będę

ocenił(a) film na 10
PIXA_GOD

Bardzo ciekawe jest to, co napisałeś. Bardzo. Również Cię polskiego uczyć nie będę.

ocenił(a) film na 8
ja_yo

Wg mnie film bardzo dobry, jak nie rewelacyjny! Spodziewałam się horroru, a tu taki misz-masz gatunków. Wzruszyłam się pod koniec filmu. Zdecydowanie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones